Home & Living

Fakcia krbovej steny

Posledná z mojich zdobiacich „detailov“ išla tento týždeň, len niekoľko dní, ktoré sa mohli ušetriť pred natáčaním suterénu. Je to falošný krb. Produkoval som vstavanú stavbu 5 stôp, aby som predstieral komín krbu, potom som ho sprevádzal dvojitými dverami v štýle Shaker, ktoré zakrývajú tony skladovania. Samozrejme som bol inšpirovaný, ako vždy, Darryl Carter (vyššie). Ste zle z toho, koľko som o ňom už zložil? Nie je mojím absolútnym preferovaným pre nič za nič.

Ďalší kúsok spoločnosti zahŕňal starý zbitý krbový plášť, ktorý som kúpil od regionálneho dizajnéra-žil na jeho záhrade, nepoužíval sa, ako aj porazený veľkými dažďami.

Mojou prvou koncepciou bolo nechať ho nedokončené ako ten v tejto motivácii. Páči sa mi jednoduchosť plášťa, vrstvy farby sa stále držia k drevu.

Kúpil som si teda ten, ktorý mal presne rovnakú atmosféru. Avšak všetko, čo dážď naznačoval, že potrebuje úplnú generálnu opravu, pretože sa mi rozpadol v mojich rukách, keď ho presunul do suterénu. Takže to vymaľujem biele alebo čierne alebo dokonca bledomodré. Budem sa však musieť pustiť z môjho prvého nápadu. Nie je to vec na reno-ing alebo vymaľovaní? Musíte byť pripravení odísť od niekoľkých svojich nápadov, ako aj od toho, kto vie, ďalšie rozhodnutie môže byť oveľa lepšie.

Nakoniec, rovnako ako mnohí vzrušujúco, musím nechať mačku z tašky pre všetkých návštevníkov blogu, ktorí ma motivovali, aby som udržal svoju pôvodnú sutinovú stenu. Z dôvodu vlhkosti som to nemohol urobiť. Takže zatiaľ čo ten prvý koncept, ktorý udržal sutiny a maľoval, bol vykopaný v prospech sadrokartónu a sucha, objavil som skvelý nový produkt pre moju falošnú krbovú stenu – skutočne skvelú syntetickú tehlu. Keď som si uvedomil, že nedokážem dostať ten starý rustikálny vzhľad s plášťom, hľadal som mesto na veľké falošné falšovanie, možno reliéfnu tapetu, ktorú by som mohol maľovať biele, alebo by som fungoval tehlové dýhy, ktoré nanášam, ako aj vyfarbujem.

Potom som našiel Century Architexture, regionálne podnikanie, ktoré robí skvelé falošné tehlové steny – tak originálne vyzerajúce. Vybral som si Manchester Brick, ktorá sa javí, akoby má tony goo vytláčiaceho medzi tehlami. Pripravte sa na oklamanie, pretože budúci týždeň bude publikovanie napísané hneď po mojom dni fotenia, rovnako ako budem trochu vystaviť v suteréne.

Ak chcete zhrnúť celé Reno, pozrite si všetky moje blogové príspevky.

Kredity fotografie:
1. Darryl Carter z Remodelista 1. decembra 2008
2. Neznámy zdroj: Pomoc! Chápe niekto, odkiaľ pochádza tento záber?
3. Meg Crossley
4. September 2009 Problém Home & Home, Century Architexture Manchester Brick, Fotografia Felix Wedgwood