Home & Living

Čerstvé nálezy pre zimnú sezónu

West Elm prišli nedávno s niekoľkými krásnymi predmetmi, takže som si myslel, že sa podelím o svoje obľúbené.

Pre milovníkov v polovici storočia je táto skvelá kolekcia spálne ponúka 3 zásuvku, komoda s rozlohou 6 zásuviek, bočné stoly a rám postele.

Perfektne pracuje s posteľou v polovici storočia, je tento organický obal obliečok a shams. Farba a tlač sú ideálne pre spálňu, pretože sa upokojujú, niečo, čo je nevyhnutné pre priestor na spanie.

Ak hľadáte dotyk žltej, aby ste rozjasnili svoju obývaciu izbu, odporúčam vám pridať tento trh Dhurrie do svojej kolekcie rotujúcich kobercov. Tento koberec by mohol byť východiskovým bodom pre novú farebnú schému alebo iba jednu oveľa farebnejšiu položku v už tak farebnom priestore.

Svetelné príslušenstvo môže skutočne pridať do miestnosti veľa štýlu a všetko ho potiahnuť. Títo prívesky Bentwood zo spoločnosti West Elm ma zaujali v okamihu, keď som ich videl. Prichádzajú v štyroch rôznych tvaroch a veľkostiach a mohli pracovať v akomkoľvek priestore, modernom alebo tradičnom.

Ak cítite zimnú sezónu blues, urobte malú zmenu v toalete s touto sprchovacím závesom Sarah Campbell Garden Cour – dodá vám trochu zábavy a farby do svojej kúpeľne a môže vám pomôcť premýšľať o teplom jarnom počasí To je na ceste!

Dúfam, že niektoré z mojich nápadov pomohli inšpirovať zdobenie zimnej sezóny!

Pozrite si farebné nálezy Sally Armstrongovej pre zimnú sezónu, aby ste získali oveľa viac nápadov.

Fotografie: 1A. Dresser v polovici storočia, West Elm1b. Ráme postele v polovici storočia, West Elm2. Organické sadenice obliečky a Shams, West Elm3. Marketplace Dhurrie, West Elm4. Bentwood Pendants, West Elm5. Sarah Campbell Garden Path Sprchova opona, západný Elm