Home & Living

CommandFusion predstaviť nový hardvér automatizácie House Automation

Australian Wise House Company, Commandfusion, práve predstavil novú škálu hardvéru Automation House Automation, ktorý dopĺňa svoju existujúcu softvérovú aplikáciu IViewer pre iOS a Android.

S prísľubom otvorených, publikovaných protokolov, CommandFusion dúfa, že novú koľajnicu DIN, ako aj Rackmount CfLink RS485 Bus jednotky nalákali inštalatérov, ako aj domácich majstrov, aby ich využili na integráciu s inými inteligentnými systémami domu…

„Commandfusion oznamuje okamžitú dostupnosť svojej predbežnej odrody hardvéru-využívajúc vysokorýchlostný autobus RS485 poháňaný DC, ktorý sa chápe ako CFLINK, každý gadget má svoje vlastné procesorové stravovanie pre inštalácie z jediného priestoru do celých mestských štvrtí s distribuovanou inteligenciou, ako aj jeden gadget. bod zlyhania alebo komplexného programovania. „Tradičné riadiace systémy sú obmedzené presne v tom, koľko spravujú porty, ktoré môžete dosiahnuť nákladovo efektívne. Náš modulárny, ako aj lacný prístup znamená, že hardvér sa dá rýchlo rozšíriť tak, aby vyhovoval požiadavkám na úlohy, “uviedol Jarrod Bell, spoluzakladateľ, CommandFusion.

Hardvér CommandFusion bol navrhnutý pre flexibilitu, trvanlivosť a jednoduchosť využívania – zbernica poháňaná CFLINK môže bežať viac ako 1 km na bežnej štruktúrovanej kabeláži CAT5/6. Výrobky akceptujú 9-30 voltov DC, preto je pokles napätia na veľké vzdialenosti dobre tolerované. Softvérová aplikácia CF, ako aj protokol umožňuje, aby sa ID konfliktov vyriešili v sekundách po zapnutí jednotiek. Unikátne ID pre každý gadget nemusia byť nastavené pred inštaláciou. Palubný procesor prináša inteligenciu každému gadgetu pre zjednodušený programovanie, ako aj žiadny jediný bod zlyhania.

CommandFusion verí v otvorenosť: softvérové ​​aplikácie, ako aj protokoly hardvéru sú úplne zverejnené, čo integrátorom umožňuje kombinovať správu systémov v rámci úlohy, aby vyhovovali ich požiadavkám, ako aj rozpočtu.

„Dokumentáciou nášho protokolu voľne, ako aj poskytnutím niekoľkých metód na rozhranie s našim hardvérom sa naše výrobky môžu využiť ako ekonomické rastové boxy pre akýkoľvek typ existujúceho systému riadenia okrem samostatného systému,“ uviedol Florent Pillet, softvérové ​​aplikačné inžinier. Commandfusion. „Vytvárame hnacie sily hlavných riadiacich systémov okrem iných významných výrobkov, ako sú napríklad osvetľovacie systémy, aby sme ich rýchlo integrovali s našimi výrobkami.“

Predbežná ponuka hardvéru spoločnosti CommandFusion obsahuje 4-bay modulárne základné jednotky v din-koľajových alebo stojanoch namontovateľných formách. Moduly zahŕňajú rôzne relé, ako napríklad pevné špecifikácie relé pre vysoký výkon a spoľahlivosť, okrem tradičných IR, RS232/422/485, ako aj všestranné I/O porty. Na zobrazenie lacnej škálovateľnosti môže iba jeden modulárny systém ponúknuť 32 súkromných stohovateľných portov IR, 32 I/O portov alebo 16 portov RS232. Ďalší rast je možný prostredníctvom CFLINK, rovnako ako teoretické maximum 230 zariadení.

Zahrnuté aj do rozsahu predbežných produktov:

IR Blaster – Infračervený blaster s 270 stupňovým rozpätím a IR získava schopnosti na spustenie makro akýmkoľvek typom generického diaľkového ovládača.

SW16-16-kanálové rozhranie panela vlastného tlačidla so 16 stmievateľnými výstupmi LED, ako aj 4 extra stmievacie výstupy LED LED, ktoré sa bežne používajú na podsvietenie klávesnice.

CF MINI-systém all-in-jedného pre menšie alebo jednotlivé systémy s výberom najtypickejších možností spravovania.

LAN Bridge – silný most CFLINK, ktorý poskytuje pripojenie ku všetkým gadgetom CFLINK prostredníctvom LAN alebo RS232.

IR žiak-extrémne výkonný infračervený žiak schopný objaviť dlhé IR kódy, ako sú klimatizátory rozdelených systémov, okrem 455 kHz diaľkových ovládačov.

Spoločnosť bola založená v Melbourne v Austrálii v roku 2005 v roku 2005 ako Guilink a potom premenovala Commandfusion v roku 2011 a od roku 2008 predáva svoj vlajkový produkt softvérovej aplikácie (CommandFusion IViewer) pre iOS. ako aj platformy Android. Podnikanie pracuje na hardvérovom produktovom rade od roku 2008. S malým, dynamickým a poháňaným celosvetovým tímom zloženým z jednotlivcov z automatizácie, softvérovej aplikácie a hardvérových polí sa CommandFusion snaží ponúknuť aj najlepšiu podporu. ako najrýchlejší inovácia v tomto odvetví. Hardvér Automation CommandFusion Automation sa ponúka na okamžitú prepravu.

www.commandfusion.com

Chcieť viac? – Mali by ste s nami vyhovieť na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca získať prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka