Uncategorized

Dary Deň otcov

S Dňom otcov za rohom som vedel, že je čas zaobchádzať so svojím otcom viac ako k grilovanej párty (kde bude musieť samozrejme variť). Ako úžasný gril si myslím, že si zaslúži viac ako fľašu korenia. Našťastie pre mňa som narazil na malý obchod s nožmi na ulici Dupont v Toronte, neďaleko našich obvyklých obľúbených H&H, Angus & Company a Pimlico.

Hacher & Krain sa môže pochváliť nožmi v kvalite šéfkuchára z celého sveta: Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Švédsko, Fínsko, Portugalsko, Španielsko a Japonsko. Greg, majiteľ obchodu, bol celkom dobre informovaný a pomohol mi určiť, ktorý nôž vyhovuje štýlu varenia môjho otca. Musím povedať, že displeje, ktoré postavil sám Greg, boli dosť veľkolepé.

Čo sa mi na tomto malom obchode páči, je to, že nemusíte byť profesionálnym šéfkuchárom (alebo robiť príjmy šéfkuchára celebrít!), Aby ste našli perfektný nôž. Môj výber bol tento francúzsky Sabatier – praktický, multitaskingový šéfkuchár, ktorý môže mať môj otec na celý život.

Ak váš otec nie je človek, ktorý navštevuje kuchyňu, tu sú nejaké ďalšie úžasné nápady na darčeky:

Uschovňu garáží priveďte na úplne novú úroveň s touto jednoduchou skrinkou z kanadskej pneumatiky. Pár z nich by skryli chaotickú garážovú neporiadok v cinch.

Žiadna garáž? Žiaden problém. Táto úložná skrinka 5 ″ x 5 ″ od Indiga by vyzerala úžasne na stole alebo v kuchynskom pulte.

Pre najviac technologických otcov si vyzdvihnite moderného držiteľa tabletov, ako je tento zo spoločnosti West Elm.

Šťastný víkend!

Ak je vaša vec pre domácich majstrov, skúste tento ľahký projekt!

Kredity fotografie:
1-4. Hacher a Krain
5. Kanadská pneumatika
6. Indigo
7. Západný Elm