Uncategorized

Pri príprave na snímanie obrázkov

, keď som dostal pokutu, že náš bit Toronto domov bude zastrelený pre septembrové problémy s domom a domov Oveľa podrobnejšie, ako som predpokladal. Pravda je, že som na chvíľu plánoval veľa úprav – konečný termín natáčania obrázkov je dôvodom, prečo som všetko urobil – za niečo viac ako dva týždne! Nemôžem tomu pomôcť. Bez tesného termínu môžem sotva dosiahnuť čokoľvek – kvalitné na roky práce v časopisoch. Tu je nahliadnutie do zákulisia v procese pripravenia živých a jedálenských oblastí pre ich detail.

Presne takto hľadal náš obytný priestor v skautingových záberoch. Zábery som predložil s niekoľkými upozorneniami.

Luster:
Pochopil som, že som si želal upraviť svietidlo na prívesok George Nelson. Bol som absolútne nad predchádzajúcim lusterom – trochu obrovského plastového čísla lacného krabice. Možno by som nikdy držal krok s poprášením. Prispeli sme to. Nemohol som dostať skutočný podšálku Nelsona včas, aby sa natáčal na výhonku, ktorý sa usadil pre repro. Termíny často potrebujú kompromis.

Pohovka v okne:
Je to ekologická príťažlivosť Mohair, ale tu sa tu dočasne bývala, až kým by som ju mohla dostať na naše víkendové miesto v Tweed v Ontáriu. Nastal čas, aby to išlo. Okrem toho, kombo pohovky v plnej veľkosti s láskou opakom ohromuje priestor.

Biele ako sedadlo:
Dobrý priateľ vyjadril mieru záujmu o jeho kúpu, ak sme sa niekedy rozhodli zbaviť sa toho. Hm, predaný!

Knižnice:
Naša zbierka kníh prerástla pudové police, ktoré sme mali zvážiť, že náš prvý dom spolu. Nastal čas pre niektorých vysokých – oveľa viac priestoru pre knihy a príslušenstvo.

Konferenčný stolík:
Stále sa mi to páčilo, ale verilo sa, že jeho kombo s príveskom na tanierik vyššie by bol úplne tiež Jetsons pre naše citlivosti. Zmenili sme to pre základný štýl Square Parsons. Lepšie.

Čoskoro potom, čo sme sa rozhodli vyhnúť našu existujúcu pohovku, ako aj ako sedadlo, môj druhý Kevin mal šťastie do tejto úžasnej pohovky. Bol v starožitnostiach biznis 18 rokov (jeho najaktuálnejší podnik, vintage jemné predmety sa čoskoro predstavuje) a môže vyvolať najkrajšie kúsky z ničoho nič. Je skvelé mať v štýle tímu! Pohovka bola najlepšou veľkosťou bytu alebo bytu pre naše okno, ako aj v tradičnom štýle William Birch, so zadným a vankúšom sedadla. V skutočnosti je to naša prvá správna, skvelá kvalita, úplne pestovaná pohovka. Nesmieme čakať tak dlho! Existujúci čalúnený materiál bol vo vynikajúcom stave. Jedného rána som vyfotil tento obrázok Kevina, keď som presne poznamenal, ako sa zhoduje s látkou. Páčilo sa mu vzor ružového stuh Chintz (!). Žiadal som Slipcover. Vyhral som, ale teraz z programu máme to najlepšie z oboch svetov, ako aj to, ako sa môžeme prepnúť aj tak, ako sa nám páči. Lisa Buchner, ako aj jej tím na zemiakových kožách v Toronte, pracovali v našom pevnom termíne natáčania. Vďaka Lisa!

Moja prvá zastávka na akomkoľvek type zdobenia sú materiálne obchody a showroomy. Vytiahol som veľa, ako aj tony vzoriek. Priniesol som ich celé dni. Editoval som rovnako dobre upravený. Mám rád úpravu materiálu. Malé vzorky látky môžu v mojej hlave zaviesť milión ozdobných plánov (o tom som poškodený rekord). Môj moment Eureka prišiel v showroomu Robert Allen, keď som objavil akvarelovú krajinu na obrázku vyššie. Ako je to tak bežne, môj modus operandi, nakoniec to bolo skokom pre každé rozhodnutie o zdobení, ktoré by nasledovalo. Zábavná vec je, že v poslednom priestore som ho využil iba na troch vankúšoch. Pre mňa je to však najdôležitejší prvok. Nechcel som, aby na túto tlač som žiadny typ konkurentov, takže namiesto toho vybrali pevné látky vo farbách vytiahnutých z tlače. Tapeta Pierre Frey Frey Frey bola predurčená pre jedálenský priestor, ako aj malý tlakový materiál od spoločnosti Tonic Living bol nastavený do okna kuchynskej plochy, ktoré je viditeľné z obývacej izby.

Moja brilantná druhá polovica objavila tieto senzačné stoličky francúzskej ríše v časovom období. Pôvodné modré zamatové čalúnenie bolo omnoho postihnutejšie, ako vyzerá na fotografii, a navyše som si chcel, aby som udržal ekologický a žltý ako rozhodujúce farebné výroky. Našli sme už mať skrutku ekologického zamatu, ktorý bol vynikajúcou súradnicou pre našu podpisovú tlač. Z stoličiek išiel do čalúníka.

Naša krbová lavica dostala čerstvý facelift s červenkou farbou Beacon Hill Mohair. Túto úlohu čalúnenia som urobil sám, aby som zachránil pár dolárov. Stále vyžadujem, aby som pozdĺž dna pridal rad mosadzných nechtových hláv … jedného dňa.

Žiadal som kúsok úplne čalúneného nábytku asi rok. Túto lavicu sme identifikovali v obchodnom obchode Frontier, ako aj ja, ako som pochopil, že je to ideálna škála, ktorá sa mohla zastrčiť pod náš stôl konzoly. Byť honovT, páči sa mi materiál, ktorý bol na ňom – ​​mal konkrétny pocit Kelly Wearstlera. Neutrálna farba však bola chrápaním. Žiadal som Zing, takže sa zotavil v slnečnej žltej bielizni.

Náš rýchly čas obratu, ako aj obmedzený rozpočtový plán naznačený vstavanými knižnicami okolo krbu nebol možnosťou. Našťastie som objavil túto vysokú knižnicu v škandinávskom obrovskom boxe reťazca Jyssk za pouhých 120 dolárov. Jedinou nevýhodou – povrch „espressa“ bol pre náš priestor nesprávny. Žiadal som pár, ktorý som dostal, aby som zmizol proti stene, čo umožnilo záujmy kníh a príslušenstvá. Žiadne starosti, práve som ich namaľoval v Benjamin Moore’s Just White (OC-117), farbu použitá na lemovaní v našom mieste.

Stravovací priestor bol tiež ošetrený na niekoľko rýchlych opráv pred dňom natáčania obrázkov. Zmenil som rozruché skladané lustrové odtiene pre ostré nové pergamenové od Lowe’s. Tapeta žltej bloku v mojej zbierke vzoriek vyššie nahradila tento papier Blossom Dogwood Blossom, rovnako ako dych čerstvého vzduchu.

Kevin tiež objavil sadu štyroch z týchto zábavných kovových stoličiek s caningom a umelými detailmi bambusu. Páči sa mi ich atmosféra Palm Beach. Mali sme nové sedadlá, ktoré ich vyrábali a využívali oveľa viac zvyškových materiálov, ktoré sme už mali po ruke: biely materiál sunbrelly pre vankúše s trochou žltej na potrubie.

Pozrite sa na septembrové problémy Home & House (v pondelok stojí zásahy), ako aj video na internetovej televízii, aby ste videli dokončené bývanie a jedáleň. Navyše, skontrolujte späť ďalšie články o blogu o oveľa viac v zákulisí prípravy na snímanie obrázkov.

Kredity fotografie:
1-6, 8-9. Margot Austin
7. Laura Bookcase Wide, Jyssk