Uncategorized

DIY dedičné vankúše

Vekové metódy remeselníckeho remeselníka sa vracia, takže sme zostavili trojicu pracovných miest, ktoré si môžete vyskúšať doma. Prešívaní milovníci ocenia prešívaný vankúš s kolieskovým vankúšom. Aj keď je pravdepodobne najtradičnejším prešívacím vzorom zo všetkých, jeho zelená a biela kombinácia je rovnako osviežujúca ako pieporná cukrovina. Náš vankúšový vankúš, jednoduchá väzba Grosgrain Ribbon, berie svoju motiváciu z storočného štýlu stoličiek tkaných sedadiel; Vyberte odvážne zafarbenú stuhu, aby ste aktualizovali vzhľad tejto klasiky bez stavu. Rovnako ako preč sú dni využívania háčkovania výlučne pre hody Rec Space, ako aj pre dojčenské vesty. Náš pulzujúci háčkovaný vankúš je úplne moderný. Takže sa vytvorte – Granny by schválila!

Projekt 1: Prešívaný vankúš

Materiály a náradie

1/2 yd. Ekologická bavlnená tkanina

1/2 yd. biela bavlna

Vankúš na odpaľovanie

Závit

Krok 1

Odrežte dva 8-7/8 ”kusy každej farebnej látky. Nakreslite diagonálnu čiaru cez nesprávnu stranu jedného bieleho štvorca od rohu do rohu (riadok A). Nakreslite rovnobežnú čiaru 1/4 ”na každej strane riadku A (riadky B, ako aj C). Umiestnite tento biely materiál štvorcový na vrchu ekologickej pravej štvorcovej pravej strany a nakreslené čiary, ktoré sa zaoberajú hore. Šiť pozdĺž čiary B, ako aj C. Opakujte pre tri ďalšie páry štvorcov. Stlačte štvorčeky otvorené s príjmom švu do tmavšej látky; Nestlačte otvorený príspevok na švy.

Krok 2

Uložte štvorčeky, aby napísali vzor pingle. Vezmite si dva štvorce, pravé strany polohy, ktoré sa zaoberajú, a šiť spolu po jednej strane. Opakujte s ostatnými dvoma štvorcami, ako aj s tlačovými švami do tmavších trojuholníkov. Šiť dva obdĺžniky dokopy Butting Stredový bod ševky. Stlačte.

Krok 3

Odrežte jeden kus každý z prikrývkových podkladových materiálov (použili sme bielu bavlnu), ako aj odpaľovanie na 20 ”-štvorc. Vytvorte prikrývku „sendvič“, počnúc podložkou, potom odpaľovaním, ako aj vankúšom, ktorý sa zaoberá hore. Baste so všetkými vrstvami. Prikrývka, strojom alebo rukou, ťahanie závitov dozadu a viazanie.

Krok 4

Orezajte „sendvič“ na 16-1/2 ”-Square. Cut vankúšový podložka (použili sme ekologickú látku) na 16-1/2 ”-Square. Pravé strany smerujú, steh okolo troch strán, ako aj 3 ”v oboch okrajoch štvrtej strany, s 1/4” švom. Orezajte rohy, stlačte a odbočte vpravo. Vložte typ vankúša, ako aj otvor WhipStitch.

Projekt 2: Tkanina vankúš

Materiály a náradie

1/2 yd. Oranžová plátno podkladová tkanina

6 yd. 1-3/4 ”široký oranžový grosgrain stuha

6 yd. 1-3/4 ”široká biela grosgrain stuha

Závit

Krok 1

Prejdite 18 ”-kus plátna na podporu vankúša. Vystrihnite 11 kusov každej farebnej stuhy na 18 ”.

Krok 2

Ak chcete zadržať stuhu v mieste pri tkaní, použite pripevňovaciu dosku alebo plech penovej dosky, ako aj bezpečné stuhy s kolíkmi. Vyložte tri vertikálne prúžky bielej stuhy. Tkajte sa v troch horizontálnych kúskoch oranžovej stuhy a vyvíjajte vzor šachovnice. Uistite sa, že každá stuha je zasunutá pohodlne proti tej vedľa nej. Pri tkaní prilepte špendlík s koncom každej stuhy do dosky. Pokračujte v tkaní a pridávajte kúsky, kým sa nepoužije všetka stuha.

Krok 3

Odstráňte z dosky. Baste všade okolo tkania, 1/4 ”od okraja, aby sa stuha udržala na svojom mieste. Tkané predné, ako aj plátno späť, pravé strany smerujúca. Okraje stehu uzavreté s 3/4 ”švom všade okolo, a ponecháva oblasť na vloženie typu vankúša pozdĺž jednej strany. Otočte vankúš v pravej strane von, vložte typ vankúša a tiež ručne šiatujte otvor zatvorené sklzmi stehmi.

Projekt 3: Vankúšový vankúš

Materiály a náradie

Biela „motýľ“ mercerizovaná bavlnená priadza

Ružová „motýľ“ mercerizovaná bavlnená priadza

Háčte jednoduché štvorec v „motýľovej“ bavlne háčkovaním kôl jedného háčkovania. Ak chcete dosiahnuť jemne podrobné riadky, prepracujte všetky stehy do zadných slučiek. Pridajte diagonálne čiary, ktoré potom vedú do rohov. Zostavte štvorce využívajúce jedno háčkovanie.