Uncategorized

Zoznam prianí

Uznávam, že je to len august, avšak práve tu doma a House sme boli v posledných týždňoch hlboko v kolene, keď pracujeme na našom vydaní v novembri 2010. Kedykoľvek vystúpim z mojej kancelárie, privíta ma stolové vianočné stromčeky, krásne zabalené (aj keď prázdne) darčeky, ako aj škatule na krabici ozdôb.

V skutočnej sviatočnej podobe som si myslel, že je čas urobiť trochu zaokrúhľovania produktov, na ktoré som sa pozrel, ako aj to, že dúfam, že sa na Vianoce magicky objavia magicky.

O tejto Oscarovej pohovke mám sny od budúcnosti Perfect. Naozaj, áno. Zistil som, že to oveľa viac ako rok späť, rovnako ako na prvý pohľad. Na webovej stránke sa uvádza všetko – je perfektná. Čiary, čalúnenie sivej vlny, rozkošné kúsky otočené nohami, ako aj vzhľad trochu všívaného chrbta z neho robia kúsok, ktorý oceníte mnoho rokov aj roky. Mám fotku tejto pohovky na mojej motivačnej doske v mojej kancelárii, ako si trochu povzdychnem, kedykoľvek ju vidím. Možno sa tento rok rozpočet Santa dostal o niečo väčší? Pochybné, avšak hej, žena môže snívať.

Som online v dlhom aj úzkom podkroví, tak zvláštne, ako to znie, čím menej nábytku, tým lepšie. Páči sa mi, že si svoje zrakové línie odstránia, ako aj moje podlahy. Namiesto toho, aby som sa venoval ploche s bočnými stolmi, ako aj stolovými lampami, veril som v zavedenie tejto peknej poschodovej lampy zo Structube do mojej obývacej izby. Vyzerá to skvele, môže sa využiť na osvetlenie úloh alebo okolitého prostredia, ako aj na to, aby doplnili moje vysoké (14 stôp!) Stropy.

Pamätáte si metódu už v januári, keď všetci sme prijali uznesenia, ktoré sme už pravdepodobne opustili? No tak, priznaj to! Rozhodol som sa, že som skončil oveľa viac organizovanejším. Nechápte ma zle, môj podkrovie je nepoškvrnené a čokoľvek viditeľné je dôkladne umiestnené, ale nepokúšajte sa otvoriť moje skrinky. Moja súčasná organizácia je o mojej zbierke módnych šperkov. Vyskúšal som tradičnú módnu šperkovú škatuľu, prirodzene, ale pre mňa to nefunguje. Potom som identifikoval tieto príťažlivé škatule vo West Elm. Nebolo by fantastické zhromaždiť ich niekoľko z nich a tiež ich sedieť na vrchole svojho komody? Mohol by som ponechať všetky kusy, ktoré nosím rutinne, aby som získal prístup k jednoduchému zisku, ako aj potom zastrčil kúsky, ktoré ukladám pre špeciálne príležitosti. Takže drahý Santa, sľubujem, že budem oveľa viac organizovaný, ak sa pod mojím stromom objaví kolekcia týchto škatúľ (v bielej farbe) 25. decembra.

Tento ďalší dar v mojom zozname túžby obsahuje trochu hlúpeho priznania. Moja veľmi obľúbená kniha sú pravidlá Emily Post 17. vydanie (2004 Harper Collins) od Peggy Post. Kniha ako žena by povedala: Akcie pre životné rozhodujúce (a často trápne) okolnosti (2004 Thomas Nelson) od Sheryl Shade upútali moje oči na kapitoly druhý deň. Domnievam sa, že by to bol nielen fantastický doplnok k mojej zbierke kníh o pravidlách, ale bol by to tiež očarujúci farebný úder na mojej bielej knižnici. Dúfam, že to čítate, mamička – musím viniť (alebo ďakujem?) Za moje metódy nálepky, keď sa týka vhodného správania.

Nakoniec som sa vrátil späť k starému zvyku ručne písaných listov vďaka špeciálnemu niekomu, kto sa dočasne pohol do zahraničia. Dobre, buďme úprimní, narodil som sa v 80. rokoch – nie som taký starý inštitúcia, ako by som chcel uveriť – ale naozaj sa teším zložím pero na papier a skutočne skladám moje slová. Zbierky kancelárskych potrieb Push the Envelope Studio ma nútia zložiť všetkých, ktorých poznám. Majú skutočne grafické aj pútavé štýly pre karty, poznámkové bloky a pozvánky, ako aj najlepšiu časť je, že takmer všetko, čo sa dá prispôsobiť. Páči sa mi denné karty Chevron Stripe v ružovej alebo námorníctve. Možno, že ak budem mať šťastie, aby som ich dostal (spolu so všetkými ostatnými darmi) tento rok, dokonca pošlem Santa skvelé slovo vďaka vám, že karta využíva jednu z nich!

Pre oveľa viac obľúbených editorov sa pozrite na must-haves Stephanie Whiteovej na rok 2011.

Kredity fotografie: 1. Oscar Sofa, Future Perfect2. Londýnska stolová lampa, Structube3. Drevené škatule s lakovanými viečkami, West Elm4. Ako by povedala žena: Činy pre životné rozhodujúce (a často trápne) okolnosti (2004 Thomas Nelson), kapitoly5. Chevron Stripe Daily Cards, bit ekologický notebook