Uncategorized

Pri pohľade späť

som pracoval v House & Home (zapnuté a vypnuté) asi 15 z jeho 25-ročnej histórie. Videl som, že trendy prichádzajú a odchádzajú na naše stránky a tiež som videl niekoľko špičkových vzorov, ktoré pripravujú pôdu pre niektoré dlhotrvajúce pohyby. Pri spätnom pohľade je vynikajúce, ako ohromujúce niektoré z týchto domovov stále vyzerajú. Tu je niekoľko mojich obľúbených priestorov, ktoré zdobili naše stránky-plus pár výstrelok, ktoré by sme si želali zabudnúť. Užite si to!

Február/marec 1996

Vždy sme radi nahliadnuť do domu celebrít a dizajnér obuvi Patricka Coxa v Londýne, nás všetkých snívalo o tom, že sa sťahujeme do zahraničia, aby sme žili v očarujúcom novom živote. Takže veľa prvkov v tomto priestore stále drží silných – podobne ako táto markíza a predstavuje trumeau zrkadlo a krb, plus všívaná pohovka a modrý zamatový lež.

Február/marec 1996

Všetci v kancelárii milovali tieto nadmerné pruhované vankúše v obývacej izbe Elizabeth Hartley, vrátane mňa. Dostal som ich veľa a posypal som ich v mojom prvom byte.

Október 1987

Bol to len náš druhý rok a pozrite sa, ako dobre tento dom v New England Home navrhnutý Ralph Lauren stále vyzerá! Teraz by sme mohli spustiť tento priestor a stále by to držalo svoje vlastné. Ralph v najlepšom prípade!

September 1995

Keď som bol dizajnérsky editor, vyhľadal som tento byt s rozlohou 600 štvorcových stôp alebo byt Thomas Wiggins malý priestor. Rovnaký dizajn som obnovil v denníku svojich rodičov.

December/január 1996

Vtedy sme sa prvýkrát stretli s Michelle Lloyd a David Bermann. Opäť sme všetci vyhodili tento priestor. Michelle a David spojili klasické francúzske detaily, ako sú tie zviazané slipcovery, mramorový krb a bledé rybie podlahy, ale svoju vlastnú pečiatku vložili na klasický vzhľad s sadrovými múrmi a umeleckými vinettami. Bol to úplne holistický prístup.

Tu je ich senzačná kuchyňa. Bolo to prvýkrát, čo som videl, že kabinet kuracieho drôtu sa daril dobre, pravdepodobne preto, že ju Michelle šikovne zapustila do steny, takže to vyzeralo, akoby tam bolo navždy. Navyše je tu červená a taupe rozmanitá pruhová tkanina prehodená cez dvere práškovej miestnosti. Ďalšou vecou, ​​na ktorú tu ľudia reagovali, boli tie malé stopy – vynikajúce!

Október 2000

Keď sme spustili tento záber obývacej izby Jeanette Hlinkovej, dostali sme od ľudí, ktorí sú naštvaní na myšlienku, že deti vyskočia hore a dole na Chaise. Vlastne som umenia režíroval tento natáčanie a myslel som si, že je úplne úžasné vidieť deti, ktoré si užívajú obývaciu izbu, a na takom slávnom kúpe nábytku kladú rodinnú rotáciu.

December/január 1995

Dom Sharona Mimrana tiež narazil na šnúru s ľuďmi. Pamätám si, že tento kryt výstrel z jeho absolútne symetrického vzhľadu a čiernobielej fotografie. Zúfalo som sa snažil nájsť tabuľku Trellis, ako je tento … stále som. A to pristátie s odvážnym čiernym a bielym denným lôžkom Gingham je stále také odvážne a grafické. Kedykoľvek som skontroloval Sharonov dom (veľa sme tam zastrelili!) Chcel by som prepracovať celý svoj dom. To bolo vtedy, keď všetci používali sisal a morskú rúru na koberce na koberce a oblasti. Farba alebo vzor na podlahe boli vylúčené.

November 1995

Dom Theresa Casey bol plný kreatívnych nápadov, aby ste si vytvorili svoj vlastný priestor-od kopaného závesu na časových prsteňoch a tyče po stolný stôl konzoly zabalený do textílií. Všetko malo patinu a teplo, ktoré vyvolalo takú upokojujúcu náladu. Urobila z nej neobchodovaná kuchyňa v štýle 50. rokov neuveriteľne cool.

Apríl 2005

Tento pohľad sme zastrelili cez dvere-tak Martha-esque vo svojom štýle. Vidím, že tieto stojany na dosky maľovali sivé a myslím na Marthu na vrchole Turecka. A zatiaľ čo ich Madonna nenávidí, milujem hortenzie. Našťastie si vezmem všetky tie, ktoré pre ňu naznačujú! S gigantickou žiarovkou inštruktora nemôžete pokaziť ani s jedálenským stolom.

November 1999

Bol to domov londýnskeho dizajnéra Eleanora Cuniettiho, ktorý bol zastrelený späť v roku 1999. Toto miesto zasiahlo šnúru vďaka časovej príťažlivosti na koženú pohovku a umeleckú železnicu. To bol rok, v ktorom sa nikto nechcel zaviazať zavesiť svoje umenie. Všetci inštalovali tieto základné koľajnice, aby zvýšili všetko naraz. Stále ich milujem.

Október 1997

Bol to Fotograf Colin Faulkner’s Live/Work Loft, ktorý pre nás zastrelil v roku 1997. Bol to autentický podkrovík, v ktorom žil ešte predtým, ako vývojári začali volať Condos Lofts. Spomínam si, že som tu jednu noc zúčastnil večere, kde Colin položil svoj jedálenský stôl uprostred obrovskej streľby. Obklopil miestnosť v sviečkach a bolo to čarovné. Ale tento výstrel s odtieňmi šedej a jednoduchosti foriem je ohromujúci. To bolo vtedy, keď sa dvere v štýle stodoly stali „vecou“ v dizajne, najmä ako možnosť úspory priestoru v nových Loftoch Condo.

Január 2005

Víkendový domov Viki Mansell je jednou z mojich osobných obľúbených s organickými tvarmi a TexomTurs, ktoré ťahajú z prírody v upokojujúcej, monochromatickej palete. Bol to jeden z prvýchkrát, čo sme videli, že vonkajší nábytok priniesol interiérom v interiéri.

Leto 1994

Rovnaká chata z nášho letného vydania 1994 (pred Renom vyššie) bola tiež nezabudnuteľná. Bol to stojan v štýle Shaker, ktorý bol naložený prútom, ktorý spôsobil oživenie tohto rohu.

November 1993

Apartmán alebo byt z 3. poschodia dizajnéra Zuzana Wilomova je stále jedným z najzvláštnejších priestorov, s ktorými som sa kedy stretol. Vlastne žila v dome cez ulicu, odkiaľ teraz žijem, a pamätám si, že som sa stratil a snažil som sa nájsť miesto už v roku 1993. Nikdy som nebol v tej časti Toronta. Keď som objavil ohromujúcu ulicu lemovanú stromami s neuveriteľne hlbokými prednými trávnikmi v centre mesta, pomyslel som si: „Kde som?“ Potom som išiel na jej miesto a naozaj som sa cítil, akoby som prešiel vyzerajúcim sklom. Bola to čistá mágia a neboli prehliadané žiadne detaily.

Willemova vytvorila tento mimoriadne rozumný omietkový efekt na steny a bola jednou z prvých ľudí, ktorí prevrátili svoje knihy okolo, aby predviedli odtieň pergamenu skôr ako na chrbtici.

Apríl 1993

Ďalším obľúbeným je sofistikovaný domov Tima Tanza z roku 1993. Pre mňa je to všetko o tom, že čalúnené denné lôžko inšpirované 70. roky, štýl, ktorý tento rok robí veľký návrat. A vrstvenie v tomto priestore je vynikajúce.

Október 2000

Táto kuchyňa od Karen Cole a Melody Duron bola súčasťou Showhouse Junior League v roku 2000 – naša verzia Kips Bay v New Yorku – a bola to rozhovor o show. Venovali pozornosť všetkým detailom a skutočne upravili priestor. Pozrite sa na to, že kachľová podlaha položená v štýle rybieho kosti!

A tu je pár momentov H&H Scarier:

Apríl 1988/október 1988

Santa Fe preťaži vľavo a trompe l’Oeil (v tom čase v tom čase zlosť) vpravo.

Apríl 1988

Autentická krajina bez zvratu-pre mňa príliš staromódna.

December/január 1990

A Chintz Expllosion, Oh, drahá.

A tu je niekoľko mojich prvých stylingových pracovných miest pre H&H:

Október 1992

Toto bol prvý natáčanie, v ktorom som kedy pomáhal v roku 1992. Pomáhal som stylistke Shelley Tauberovej, s ktorou som sa neskôr stal kamarátom, a bola tam aj Lynda Reevesová. Bol som vystrašený a nervózny a myslím, že som stokrát premiestnil drevenú lyžicu. Urobilo to však kryt, čo pre mňa bolo celkom vzrušujúce. Určite sme naplnili ten drevený trug na okraj paradajkami!

Leto 1995

Túto sadu som vytvoril pre reklamu Minwax – prvý natáčanie sám. Musíme si vybudovať túto masívnu kombinovanú lavicu a úložnú jednotku, ktorá je ideálna v dome, inak neviem, ako by sme sa im hodili dverami! Môj prístup sa vtedy zdalo, že je „načítať ju!“ – jablká, piknikové koše, lopatky, rybárske prúty … majiteľ domu určite viedol aktívny život! Mimochodom, stále mám ten slamený klobúk.

Máj/jún 1996

Toto bol môj prvý zloženie mestského domu v Toronte v roku 1996. Pracovali sme výlučne s Laura Ashley, takže to bolo veľmi pekné, ale tiež trochu jednej noty.

December/január 1996

Toto zrkadlové natáčanie bolo pre mňa nezabudnuteľné, pretože som priniesol svoju mačku Tombu, aby som sa postavil. Bol trochu vystrašený, najmä keď som ho umiestnil pred všetky tie strašné zrkadlá. Dostali by sme pár záberov a potom by bežal a schoval sa pod gauč a ja by som ho musel dostať von, aby to urobil znova. Myslím, že vedel, že všetky zrkadlá, ktoré som si vybral, sú hrozné a chceli!

September 1999

Mali sme stĺpec s názvom Weekend Workshop, ktorý predstavoval niekoľko nápadov pre domácich majstrov. Páčilo sa mi tento príbeh, ktorý som robil na nápadoch na čele v roku 1999. Je to okolo času, keď sa styling stal oveľa jemnejším a realistickejším.

Leto 1999

V mojom prvom dome sme zastrelili tento víkendový workshop. Nainštaloval som tieto uzávery plexiskly do zadného okna a odstránil som moje existujúce dvere skrinky, aby som nainštaloval tieto posuvné plastové. Vlastne milujem uzávery! A čo viete, v pozadí je jeden z tých chalkov, ako je Michelle Lloyd.

Osobne som bol dvakrát na našich krytoch:

Február/marec 1998/jún 2004

Prvýkrát to bolo moje pozadu, keď som stál na Rolling Ladder v dome Lyndy Reevesovej. Usporiadal som jej Čínu v hornej časti jej skriniek a Ted Yarwood urobil fotografiu … Nikdy by som nehádal, že sa skončí na obálke! Druhýkrát sa týkal vydania v júni 2004, keď som bol umením, ktorý réžia natáčanie na chalupu môjho kamaráta Stephena Caldwella. Výstrel vyzeral prázdne, tak som skočil do postele a predstavoval čítanie knihy. Bol to jeden z našich najpredávanejších obalov. Nedávno som videl Stephena vo Vancouveri na IDS West a povedal mi, že, bohužiaľ, kabína bola odhodená vo čudnej veternej búrke a musela byť úplne prestavaná.

Za oveľa viac našich najlepších výhonkov z posledných 25 rokov si vyzdvihnite naše vydanie v novembri 2011, na stánkoch teraz a užite si video z Lyndy a ja prechádzam nad našimi obľúbenými.