Home & Living

8 Dark Doors We milujeme

Milujem vzhľad čiernych maľovaných interiérových dverí a tento vzhľad som videl už niekoľko rokov. Ale stále, zakaždým, keď to navrhujem, ľudia sú vždy šokovaní. “Čierna?!…” Spochybňujú prekvapením.

Rovnako ako všetky farby, aj tu je také množstvo čiernych odtieňov a aj keď na čipe vyzerá čierne, na dverách by mohla vyzerať tmavo hnedá alebo námornícka modrá. Nezabudnite to teda najskôr vyskúšať. Musím priznať; Urobil som chybu vo svojom vlastnom dome (vyššie) výberom farby, ktorá nebola dosť tmavá pre dvere. Chcel som sivé drevené uhlie, tak som išiel s kabátom (CC-544) od Benjamina Moora. Ukázalo sa, že je oveľa ľahšie, ako som čakal, ale nakoniec som ho opustil, pretože to stále robí dobré vyhlásenie.

Vyberte si skutočnú čiernu, a tak sa nemôžete pokaziť. Navrhoval by som Black (2132-10) od Benjamina Moora, pretože je to veľmi pravdivé jej názvu. Ďalšou úžasnou možnosťou je Iron Mountain (2134-30), tiež Benjamin Moore. Nie je to čierne, ale skutočne temné drevené uhlie, ktoré je veľmi sofistikované.

Tmavé dvere vždy vyzerajú úžasne s ľahkými stenami a bielym lemom. Určite to dodáva kontrast k priestoru a myslím si, že je to dobrá interpunkcia.

Na tieto príklady nahliadnite. Pevné dvere, dvere so sklom – všetky vyzerajú úžasne v tmavom odtieni, či už sú v konvenčnom alebo modernom prostredí.

Ak chcete získať oveľa viac inšpirácie na tmavú farbu, pozrite sa na blogový príspevok Kimberley Brown’s Window Remes.

Kredity fotografie:
1. Z House & Home Makeovers SIP 2009, Fotografia Michaela Graydona
2. Z House & Home Makeovers SIP 2008, fotografia Teda Yarwooda
3. Z House & Home August 2009 vydanie, fotografia Teda Yarwooda
4. Z House & Home March 2010 vydanie, fotografia Teda Yarwooda
5. Z House & Home March 2010 vydanie, fotografia Teda Yarwooda
6. Z House & Home Apríl 2008 vydanie, fotografia Stacey Brandford
7. Z House & Home March 2009 vydanie, Fotografia Michaela Graydona
8. Z House & Home Condos SIP 2009, Fotografia Michaela Graydona