Uncategorized

Zdobenie ružovým

presne Ako pridať ružovú farbu, doplnky a nábytok do kuchyne, kúpeľní a spální.

Nie všetky farby steny vás spôsobia, že sa budete cítiť, akoby ste žili v trochu dievčenskej izbe. Pre pekný, rozmarný vzhľad je divoký ružový ružový (2080-40) živý odtieň svetlo ružového. Steny Táto farba môže byť rýchlo vyvážená s ostatnými, ako je bledý ekologický alebo Chartreuse. Spárujte ho s jasne bielym pre súčasný pocit alebo krémovú slonovinu, aby ste mohli oveľa konvenčnejší vzhľad.

Spárujte jasnú, nasýtenú ružovú, ako napríklad bujná ružová ružová (6840) Sherwin-Williams (6840) s hnedou hnedou čokoládou, ako je Mocha Brown Benjamin Moore (2107-20) pre bedrové, súčasné vyhlásenie. Pridajte geometrické vzory, ako aj biele akcenty pre skutočný modernistický dotyk.

Medzi ďalšie špičkové ružové farby patrí Calamine od Farrow & Sphere pre mäkký, jemný vzhľad, ako aj Lilac Pink (2074-40) Benjamin Moore (2074-40) pre moderný vzhľad s exotickým zvratom.

Ak si vyberiete neutrálnu stenu, jednoducho prepichnite oblasť s ružovou farbou a pridajte úžasné objavy, ako je OH stolička Umbra v ružovej. Mäkké doplnky, ako sú vankúše a hody, sa rýchlo meniteľné a môžu do miestnosti pridať okamžitý úder. Práve tu je niekoľko návrhov na pridanie ružovej okolo domu:

Obývačka

Zakryte ružový hod na pohovku alebo pridajte podlahové vankúše do horúceho ružového hodvábu alebo zamatovej damasky. Nepamätáte si čerstvé kvety: ružové ruže alebo ľalie dodávajú okamžitú farbu a vôňu.

Spálňa

Zahrejte posteľnú bielizeň s vankúšmi hanbami alebo prikrývkou v ružovej bavlne alebo kašmíre; Spárujte s bielym obliečkovým krytom pre moderný a pokročilý vzhľad.

Kúpeľňa

Ak chcete do svojej kúpeľne pridať dávku celkom, kúpte si biele uteráky lemované ružovou farbou alebo jednoducho pridajte do svojej bielej kolekcie niekoľko pevných ružových uterákov. Skúste vložiť ružovú kúpeľňu Fuchsia do všestrannej toalety pre modernú hranu.

Jedáleň

Pre aktualizovaný vzhľad, vrstvené horúce ružové prestierania na svieže, biely obrus alebo pridajte do stola dynamické ružové kvety, aby ste sa dostali do čerstvého štýlu. Pre nádherný a radostný stôl vyzdvihnite pár kusov Číny v pomerne ružových vzoroch a integrujte ich s bielym, šedým alebo čiernym riadom.

Kuchyňa

Aby ste pomohli fantastickej príčine, vyzdvihnite edíciu Little Malé spotrebiče spoločnosti KitchenAid v ružovej farbe vrátane mixéra stojanu, kuchynského robota a mixéra. Časť každého ponúkaného zariadenia prispieva k kanadskej nadácii Cancer Cancer Foundation ako súčasť kuchárskej kampane KitchenAid’s Cook pre nápravnú kampaň.