Home & Living

Kinoamar vydáva novú knižnicu Guigrapix

viac ohromujúcich vzorov pre vaše dotykové obrazovky z kina.

„So zavedením knižnice Guigraphix 0014 – kinemar pokračuje vo svojej dlhodobej tradícii výroby najlepšie vyzerajúcich riadiacich rozhraní.

V tejto knižnici je zahrnutých viac ako 90 grafiky. Mnohí z nich plne využívajú schopnosť Mainlobbyho schopnosť odtieniť grafiku. Takže môžete priradiť grafiku s vaším pozadím.

Táto knižnica je dokonalým komplimentom pre používateľov Russound, Homeseer, Hal a Elk-M1. Pri pohľade do knižnice nájdete rôzne tlačidlá, posúvače, merače, prvky, hranice a dokonca animovanú radarovú obrazovku na simuláciu detektora pohybu. Nezabudnite tiež skontrolovať animovaný stropný ventilátor!

Budete mať všetko, čo potrebujete na vytvorenie osvetlenia, termostatu, zabezpečenia, dodávok spravovania scén a oveľa viac … Knižnica 0014 je nevyhnutnosťou pre každého používateľa Mainlobby. A za menej ako dolár (USA) za grafiku je to ukradnutie.

Ako bonus, knižnica 0014 tiež obsahuje:

Viac ako 90 grafiky

8 nových koží na pozadí

Viac ako 40 vopred a prepojených scén

Viac informácií: www.cineMarsolutions.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pútavý
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka