Home & Living

Roztomilá karibská chata

Poďme to priamo od začiatku: Aj keď tento týždeň má domov Sweet Cottage, nie je to skutočne chata-pokiaľ kaštieľ so šiestimi spálňami, 8 000 štvorcových stôp, Cena-on-Request Mansion Je tvoja predstava jedného. To znamená, že je to očarujúca dovolenka na St. Lucia a stojí za to sa pozrieť, ak potrebujete pondelok únik.

V podstatnom rozsahu domu je z tohto uhla celkom zamaskovaná zeleňou a modrá a ružová pastelová maliarska práca a perníkové detaily mu prepožičiavajú vzhľad dospelého doštičky.

Na druhej strane sa však nekonečný bazén pozerá cez záliv a von do Karibského mora a schody v Ideal Cause Beach Access a Dock. Podľa zoznamu je dom v blízkosti mesta Gros Islet na severozápadnom špičke ostrova, ale mapa ho dodatočne kladie na západné pobrežie, neďaleko mesta Castries.

Po ponorení do bazéna alebo surfovania opláchnite vo vonkajšej sprche a sadnite si k jedlu v jedálni pod holým nebom. Biele žalúzie a výrezy zatajujú plátno, ktoré je možné zvinúť ako slnečná obrazovka, a systém hurikánu na veternejšie počasie.

Nie som si istý, či je to zábavný priestor 30 ′ x 30 ‘, ktorý poskytuje zmienky, ale dizajnér interiéru Lane Pettigrew určite naplnil miestnosť dostatočným obsahom bieleho čalúnenia, podlahami z tmavého dreva a zakrivenými vetvami dlaní pre autentický koloniálny vzhľad. Ak nemáte čas chytiť knihu a dať si nohy na toto plyšové kreslo, je tu samostatná domáca kancelária.

Čo sa mi na tejto kuchyni páči, je to, že aj keď jej jasné svetlo a palmové listy dodávajú tropickú atmosféru, dizajnérske prvky – bledé kamenné dosky, biele mlyny, zábavné, kvapkajúce luster a sfľapavé čierne a biele dlaždice – budú vyzerať sviežo v akomkoľvek. lokalita. Vyrezávaná konzola pod policami je kuriózny detail.

Co si myslis? Ste inšpirovaní týmto karibským idyll?

Ak chcete získať oveľa viac nehnuteľností na očné cukrovinky zo St. Lucia, pozrite si predchádzajúci príspevok v Belmont House v ostrove.

Fotografické kredity: 1–5. Savills