Uncategorized

10 Súčasné metódy na aktualizáciu konvenčného domu

berú do 21. storočia konvenčný štýl s nadchádzajúcou knihou dizajnéra Elissa Cullmanovej, od tradičnej po súčasnú. Cieľom tvorcu osvedčenej firmy v New Yorku Cullman & Kravis, Elissa sa zameriava na „nanovo definovanie konvenčných interiérov so súčasnou perspektívou“. Pre tých, ktorí chcú aktualizovať klasický interiér so súčasným štýlom, však nechcem urobiť úplnú opravu, skontrolujte, či nájdete najkrajšie tipy knihy.

Pre tento dom Hamptons Beachfront, staroveké Grécko ponúkali motiváciu štýlu – jeho renomované svieže biele a zlaté témy sú jednoduchou základňou, na ktorej sa dá rozvíjať, a bude starnúť elegantne. Kombinácia farieb znie ako tradičné aj moderné.

V tomto osviežovaní obytných priestorov Elissa namaľovala strop kovovou glazúrou, ktorá sa cíti hladko, ako aj glam. Aby sa modernizovala prepracované lustre, poznamenáva Elissa, odstráňte bitové odtiene a modifikujte žiarovky na mrazivý plameň alebo odstráňte torpédo odtieň.

Boxierové súčasné kusy dopĺňajú konvenčné zakrivené kúsky veľmi pekne. Tu modernistické kreslá na mieru navrhnuté na mieru vyzerajú najlepšie v dome vedľa páru demilune Biedermeier konzol, ako aj komplikované zvitky plášťa v štýle Louis XV.

V tejto tradičnej obývacej izbe lemujú dva mimoriadne odlišné štýly umenia dvere a udržujú veci čerstvé. Abstraktnejší štýl pop umenia dopĺňa konvenčný štýl s podobnými tonálnymi farbami.

Odvážny nemusí znamenať, že top-the-top alebo drzý. V tejto obývacej izbe sú denné a stoličky čalúnené do zodpovedajúcej veľkej tlače zebra. Do tradičnej miestnosti dodáva súčasný štýl, pričom sa bez problémov vyrovnáva béžový a okerový vesmírny plán.

Vo svojom vlastnom dome v New Yorku Elissa vymenila svoj silne farebný koberec za jeden so svetlejším odtieňom a tichší vzor.

Jasné pozadie pre vaše klasické vybavenie zvýši oblasť a tiež sa bude cítiť moderná. Vyberte modernú farbu, ktorá má konvenčné korene, ako napríklad tento odtieň inšpirovaný modrým Wedgwoodom, ktorý je iba dotykom oveľa dynamickejším ako slávny odtieň.

Tu socha vintage kovová palma zvína formálnosť starožitností. Vyberte zábavnú funkciu a tiež ju spojte pomocou štýlu alebo farby. Napríklad v tomto priestore exotický štýl spája všetky zreteľné kúsky.

Ak máte veľkú zbierku historických kusov alebo eklektického vkusu, môžete si byť istí, že prázdne pozadie, ako je táto, ktorá evokuje prostredie súčasného umenia, sa všetko zhoduje so všetkým. Biela je z nejakého dôvodu trvalý tradičný!

V klasicky vyvinutom priestore sú kvetinové kvetinové metóda na zmenu vecí. Konvenčné hortenzie sú vyvážené s jasne fialovými aliliami, ako aj výrokom zbierky vetiev na stole vzadu.