Home & Living

Cieľom novej softvérovej aplikácie Uplan Software je pomôcť inštalátorom Loxone

, ak ste partnerom Loxone, potom tu je fascinujúci nový softvérový aplikačný nástroj vytvorený na urýchlenie pracovného postupu.

Vytvorte náčrt elektronických systémov vašej budovy rýchlo pomocou UpLan.io. Stačí pridať preferované funkcie do svojho dizajnu, ako aj uplan.io vypočíta všetky tradičné elektronické alebo loxone múdre dom alebo tradičné elektronické pomôcky, ktoré budete potrebovať.

Spoločnosť Uplan beží v prehliadači a má za cieľ automatizovať veľa úloh zahrnutých v plánovaní nového domu Loxone Wise.

Po odovzdaní pôdorysu plánu systémov „Plán Sprievodca“ okamžite umiestni gadgety v miestnostiach, kontroluje ochranu pohybu a Wi-Fi okrem výroby schémy zapojenia a pinout.

Potom exportuje úlohu pripravenú na priamy import do konfigurácie Loxone. Tvorcovia uvádzajú, že systém môžete tiež využiť na plánovanie tradičného elektrického systému.

K dispozícii je bezplatná verzia ponúkaného internetového nástroja, aby ste sa mohli zaseknúť a skontrolovať ju. Ak je to niečo, čo by ste chceli vo svojej službe využiť, potom je členstvo Pro cenovo dostupné 29 EUR mesačne.

Preskúmajte video nižšie, aby ste videli v akcii, ako aj nájdete omnoho viac informácií Uplan.io.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest9
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka