Home & Living

Lokalizácia miestnosti Linkdesk: Next Gen Bluetooth Motion Detector

Dnes LinkDesk vydal svoj nový „lokalizácia miestnosti“ vo Veľkej Británii, Taliansku a Španielsku.

Lokalizácia miestnosti je malé bezdrôtové zariadenie Bluetooth napájané z batérie pre Apple iPhone a iPad, ktoré pri vstupe alebo ponechanie miestnosti spúšťa inteligentné domáce zariadenia.

Na rozdiel od predchádzajúcich systémov polohy v interiéri, ako sú Apple iBeacon alebo Google Eddystone, LinkDesk prechádza navyše jeden krok pomocou produktu, ktorý je špeciálne vytvorený na použitie v jednotlivých miestnostiach.

LinkDesk tvrdí, že zariadenie môže nahradiť tradičné detektory pohybu a dodáva sa s pridanou inteligentnou funkciou, aby digitálne zistila, či niekto vstupuje alebo opúšťa miestnosť. Poloha vášho Apple iPhone alebo iPad sa používa na aktiváciu kompatibilných inteligentných domácich zariadení.

K dispozícii sú rôzne inteligentné možnosti na automatické zapnutie svetiel a efektívne aktiváciu vykurovania. Keď zostane miestnosť, inteligentné domáce zariadenia sa môžu vypnúť na inteligentné úspory energie.

Poloha vášho Apple iPhone alebo iPad sa používa na aktiváciu kompatibilných inteligentných domácich zariadení. Locátor miestností podporuje neustále rastúce množstvo inteligentných domácich zariadení, ako sú inteligentné lampy, termostaty a zámky dverí. Krytie lokalizátora miestnosti je malé, štíhle a štýlové. Vďaka vstavanej batérii nie sú potrebné žiadne káble alebo zásuvky. S dodávanou lepiacou podložkou je možné lokalizátor miestnosti ľahko pripevniť na ľubovoľný povrch. Signálny rozsah lokalizátora miestneho lokalizátora je optimalizovaný pre miestnosti medzi približne 10 štvorcovými a 40 štvorcovými, takže na miestnosť je potrebný iba jeden lokalita miestnosti.

V kombinácii s novým lokalizátorom miestnosti vám zariadenia App Dovery HomeKit vám umožňujú rýchlo spravovať a intuitívne ovládať inteligentné domáce zariadenia.

Nastavenie spúšťačov miestnosti je rovnako základné ako nastavenie štandardného budíka. Dokonca aj najkomplexnejšie spúšťače môžu byť nastavené rýchlo a ľahko a sú jasne a pohodlne zobrazené v prehľade. Týmto spôsobom budete kedykoľvek vedieť, čo sa deje u vás doma.

Zariadenia HomeKit App si môžete stiahnuť bezplatné poplatky v obchode Apple App Store.

Linkdesk.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka