Home & Living

Smart Home & Connected Home Convergence: E-Home Automation Showhouse Dubai

sa veľa zaujímalo o inteligentný dom E-homeautomation.com, ktorý sme vystupovali od Gadget Show z posledných týždňov. Požiadali sme E-Home, aby nám poskytli určité podrobnosti o systémoch použitých v projekte, a láskavo predložili prípadovú štúdiu ich inštalácie. Čítajte ďalej pre všetky informácie o scénach a fotografiách v tomto systéme 25 000 GBP.

E-Home Showhouse v Dubaji je špičkové, vyhradené zariadenie na predstavenie káblových, bezdrôtových a softvérových riadiacich systémov, ktoré spoločnosť vyvinula prostredníctvom interného výskumu a vývoja. Inštalácia, ktorá bola vyvinutá na vzdelávanie verejnosti, domácich vývojárov a integrátorov, predstavuje možnosti automatizácie pre svoje vlastné projekty. Showhouse sa stal znakom najmodernejších technológií vyvinutých indiginálnou spoločnosťou GCC a vystupoval na niekoľkých miestnych, regionálnych a medzinárodných televíznych staniciach.

Showhouse je plne automatizovaný dom, kde si klienti môžu prezerať automatizačný a integračný potenciál rozsahu systémov E-Home. Projekt bol vyvinutý a uvedený do prevádzky interne, s cieľom vytvoriť systém, ktorý používa čo najviac užitočnú integráciu. Kombinácia inteligentných domácich systémov, aplikácií digitálnych domov a odlišných služieb pre miestny trh vrátane islamského obsahu poskytuje nainštalovaný systém špičkový pocit, napriek použitiu komponentov v cenovom spektre stredného rozsahu.

Zatiaľ čo sa použilo množstvo systémov vlastnej značky, inštalácia integruje aj systémy od technologických partnerov E-Home vrátane zariadení Cytech, Opus, Impro a Amulet. Kúzlo softvérovej platformy E-Home Controls je to, že pracuje s rôznymi systémami tretích strán vrátane typicky používaných technológií ako X10, C-Bus a Rako. To znamená, že používatelia môžu získať podobný stupeň kontroly, či sa rozhodnú používať hardvér ovládacieho prvku E-Home alebo nie.

Obývacia izba integruje aspekty pripojeného domu, domáceho kina,

Technológie spotrebnej elektroniky a domácej automatizácie.

Projekt navrhnutý personálom E-Home, profitoval zo skúseností architektov, inžinierov a draughtsmenov. Keď bol dovolenkový dom zrekonštruovaný od nuly na inštaláciu, projekt bol podstatným záväzkom, ktorý tiež zamestnával staviteľov, tesárov, dizajnérov interiérov, elektrikárov a dekoratérov.

Táto posteľ má dve motorizované podpery matrace, ktoré môžu byť

Kontrolovaný nezávisle pomocou systému automatizácie E-Homegreen.

Keďže systém je pevne zapojený, musel sa dodatočne vybaviť – žiadna ľahká úloha, keď sú steny pevné betón! Konečný výsledok však stál za ďalšie úsilie. Inštalované systémy zahŕňajú systém E-Homegreen, ktorý ponúka úplnú kontrolu nad osvetlením, rôzne prístroje a integrované ovládanie HVAC. Okrem toho sú integrované riadenie prístupu, motorizované závesné koľajnice, bezpečnosť, digitálny dohľad, viacero zvukových/videí, digitálnych médií a domáceho kina.

Hardvér E-Homegreen Control je umiestnený v kryte v vyhradenej miestnosti

susediace s distribučnou radou. Zahŕňa dimmery a relé namontované na železnici

Pre kontrolu svetla a zariadenia. Podľa pravidiel miestnej elektrickej energie existujú

Tri fázy na distribučnú dosku, vďaka čomu je dobrý dizajn nevyhnutný pre pracovný systém.

Ovládanie ponúka dotykovú obrazovku v stene, prepínače LCD, rozhranie stredného strediska médií (ktoré tiež beží na Xbox), diaľkové ovládanie, SMS a dokonca aj hlasové príkazy. Celý hardvér je vyvinutý na spustenie nezávisle od softvérovej platformy E-Home Controls, ktorá ponúka ďalšiu vrstvu integrácie a dostupnosti.

Najvýznamnejšími výzvami bolo dodatočné vybavenie káblových televízorov a potrubia do pevnej betónovej konštrukcie. Ďalšie prekážky zahŕňali typy integrácie, ktoré mnohí výrobcovia nikdy predtým nevideli. Zahŕňalo to prepojenie riadenia prístupu, stránkovania a zvukového/video systému s viacerými miestnosťami do centralizovaného systému E-Homegreen. To umožňuje spustenie rôznych komponentov, ako sú textové alebo obrazové kontextové okno na obrazovkách LCD prostredníctvom mediálneho centra, zvukové upozornenia a upozornenia prostredníctvom reproduktorov a odosielanie správ do telefónov pagerov a mobilných telefónov.

Rack obsahuje distribúciu zvuku/videa OPUS 500

Hardvér a automatizačný server prevádzkovaný ovládací prvok E-Home.

Existuje niekoľko užitočných aplikácií. Napríklad, keď majiteľ zadá svoj prístupový kód na vstup do vily, alebo keď hosť stlačí tlačidlo bezpečnosti a bezpečnosti pri prednej bráne, systém niekoho pri dverách oznámi prostredníctvom reproduktorov.

Ďalšou výzvou na integráciu bolo synchronizácia všetkých motorizovaných dverí, brán, záclon, výťahu projektora a projektora s automatizačným systémom pri nákupe, aby ste poznali presný otvorený alebo uzavretý stav zariadení. Ďalej bol konvenčný vírivka integrovaný do automatizačného systému s úplnou kontrolou nad prichádzajúcim prietokom vody, teplotou vodya drenáž. To tiež umožňuje prepínanie teplej a studenej vody na letné a zimné obdobie. Znamená to tiež, že môžete spustiť kúpeľ na ceste späť z práce SMS, PDA, iPhone alebo PC!

Dotyková obrazovka E-Home 15 ”umožňuje riadenie automatizácie, zabezpečenia,

Dohľad, médiá, HVAC a komunitné/webové aplikácie.

Implementácia projektu bola úžasnou skúsenosťou pre E-Home aj pre našich technologických partnerov. Ako je uvedené vyššie, existovalo množstvo integračných prvkov, ktoré sa nikdy predtým nepoužili, zvyčajne sa maximálne využívalo mnohé schopnosti systémov. Napríklad, použitie určitých výstupov zo systému bezpečnosti a bezpečnosti E-Home spustí systém automatizácie E-Homegreen a systém s viacerými miestnosťami OPUS, aby sa rozbili vonkajšie hraničné svetlá a vytvorili sirénu z reproduktorov v stropu vždy, keď bezpečnosť a dôjde k zabezpečeniu alebo inému signálu alarmu.

Bolo ponúkané rozhranie, ktoré umožnilo integráciu bezpečnostného, ​​automatizačného a zavlažovacieho systému, takže ak systém zistí pohyb v záhrade (napríklad pri príchode hostí), automaticky vypne zavlažovací systém, aby sa predišlo trápnemu skĺznutiu hostí.

Sledujte systém E-Home na serveri Gadget Show

Ako najmodernejšie zariadenie bolo Showhouse neustále vylepšené a vylepšené, najmä rozhrania softvéru E-Home Controls. Medzi nové funkcie patrí iPhone and iPod Touch Control, Monitorovanie a úspory energie, zreteľný integrovaný pagerový systém vyvinutý pre miestny trh s cieľom kontaktovať zamestnancov a ovládače a úplnú kontrolu nad strediskom médií pomocou dotykovej obrazovky a hlasu.

Systém ukázal, že je stabilný a spoľahlivý, s prakticky 100% dostupnosťou. Najvýznamnejším problémom bolo dostať projektor späť od producenta potom, čo bol odoslaný späť na výmenu filtra!

Demonštračné zariadenie bolo všeobecne dobre prijaté novinármi, maloobchodnými klientmi, domácimi vývojármi a odborníkmi v odbore. Mnohí ľudia, ktorí sa pozrie, sú ohromení, že takáto technológia je dnes k dispozícii, pretože veria, že je to niečo, čo existuje iba vo filmoch. Zariadenie bolo vidieť mnohými VIP v Dubaji a bolo natočené pre miestne, regionálne a medzinárodné televízne stanice viacero príležitostí.

Zoznam

Automatizácia

E-Homegreen Dimmers (halogénové svetlá).

E-Homegreen Dimmers (LED svetlá).

E-Homegreen Dimmers (Fluorescence Lights).

E-Homegreen HVAC radiče (pre riadenie jednotiek ventilátora).

E-Homegreen LCD nástenné panely.

E-domáce motorizované závesy.

Lifestyle E-Home Lifestyle 15 ″ dotyková obrazovka na stenu.

E-Home Lifestyle ITouch 12 ″ bezdrôtová dotyková obrazovka.

Ovládač miestnosti E-Home Lifestyle.

Amulet Devices Mikrofón podporované mediálne centrum diaľkové ovládanie hlasového ovládania.

Softvér E-Home ovláda.

Zabezpečenie

Bezpečnostný a bezpečnostný panel E-Home (napájaný z Cytech) s plným zálohovaním napájania.

Bezpečnostná a bezpečnostná klávesnica E-Home.

Interkom bezpečnostných a bezpečnostných dverí E-Home.

Modul GSM bezpečnosti a bezpečnosti E-Home.

Vivotek PTZ IP kamery s ťažkými krytmi prostredia.

Riadenie prístupu

Ovládač Impro Access Controller s úplným ethernetovým pripojením a ovládačmi dverí.

Impro Závažné klávesnice na reguláciu prístupu k životnému prostrediu s čitateľom.

Impro skrytá čítačka riadenia prístupu.

Impro vnútorná klávesnica na riadenie prístupu s štíhlymi čiarami s čítačkou.

Zvukové video/ viacerý

OPUS 500 Multi-miestny hlavný ovládač so 4 aktivovanými zónami.

Ovládač steny obrazovky Opus.

Opus Digital zosilňovače.

Reproduktory opusu.

42 ″ LCD obrazovka s vysokým rozlíšením LCD.

Rozbaľovací projektor HD DLP.

Rozbaľovacia obrazovka projektora.

Architektonické reproduktory Amina in-steny pre priestorový zvuk.

E-Home Automation je popredná spoločnosť inteligentných domácich technológií. Ich systémy sú vyvinuté tak, aby umožnili bezproblémovú kontrolu nad všetkými aspektmi nehnuteľnosti, vrátane osvetlenia, podnebia, spotrebičov, záclon a žalúzií, viacizbového zvuku/videa, bezpečnosti, digitálneho sledovania, zábavy, komunitných aplikácií a úspory energie.

www.e-homeautomation.com: Všetky príbehy označené „Inštalácia“

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka