Uncategorized

Honeywell odhalí nový „Lyric“ Wise House Termostat, ktorý prichádza do Veľkej Británie

začiatkom tohto týždňa, Honeywell odhalil svoj nový múdry dom Wi-fi termostat v USA.

„Lyric“ ovláda zahrievanie a ochladenie z jeho LED-illuminovaného kruhu. Vstavaný snímač blízkosti zapne displej, keď sa blížite, a zobrazuje súčasnú teplotu spolu so súčasným stavom vykurovania alebo chladenia. Jeho „Halo Ring“ svieti oranžový na vykurovanie, modrá na chladenie, ako aj program ekologicky pre úspory.

Lyrika určite vyzerá podobne ako iné dobre pochopené okrúhle múdry dom. Nedávny nákup spoločnosti Nest od spoločnosti Google zvýšil obavy týkajúce sa potenciálnych problémov s súkromím a Nest tiež utrpel nedávne trápne výber produktu. Ak sa vás tieto problémy týkajú, alebo nie, nové štatistiky Honeywell poskytnú kupujúcim obrovskú značku alternatívu k Nest.

SÚVISIACE: HNES DISTORE SPRÁVA TERMOSTAT

Slávny podcaster Leo Laporte eliminoval svoje štatistiky hniezda, v ktorom spochybňoval účinnosť ich objavovania spôsobilosti po tom, čo jeho spotreba energie vzrástla. Honeywell sa snaží rozlíšiť svoj produkt zdôrazňujúci metódu, ktorú funguje, je iná …

„Väčšina ľudí nemá predvídateľný vzor na presne to, ako online online žijú; Prečo nemáte termostat, ktorý sa upravuje na základe vášho harmonogramu v reálnom čase? “ Uvádza Beth Wozniak, prezidentka spoločnosti Honeywell Environmental and Controls. „S schopnosťou geofencingu Lyric Thermostat sa môj domov vracia do môjho obľúbeného prostredia pohodlia, keď som do niekoľkých kilometrov od domu. Skôr jednoducho, lyrický termostat mi ponúka schopnosť udržať svoj život v melódii – poskytuje pohodlie, keď som dom a úspory nákladov, keď som preč. “

Lyric má schopnosť spárovať sa s niekoľkými smartfónmi, ako aj s tabletami (Android / iOS) a tiež využíva vaše mobilné zariadenie na konfiguračné akcie založené na geofencingu. Systém chápe, či ste dom alebo preč (zabezpečenie toho, že váš telefón nie je dole na zadnej časti pohovky), ako aj tak môže konať, pričom pri odchode alebo zapnutí sa môžete konať, pričom pri odchode domov vypne vykurovanie / chladenie.

Spoločnosť Honeywell je určeným cieľom vytvoriť celú platformu Lyric Wise House s rôznymi výrobkami v dielach v súčasnosti. Odhalený ako jeden z partnerov spoločnosti Apple HomeKit práve minulý týždeň bude fascinujúce vidieť, s čím Honeywell v nasledujúcich mesiacoch prichádza pre múdry dom.

„Sme nadšení, že sme založili termostaty, ktoré budú pracovať s novým protokolom HomeKit Apple Apple. HomeKit nám umožní poskytnúť našim zákazníkom jednoduchý a jednoduchý zážitok so schopnosťou bezpečne spárovať a spravovať gadgety v celom dome vrátane integrácie so spoločnosťou Siri. “

Nízke napätie verzie Lyric Wi-Fi termostat je k dispozícii na kúpu teraz v USA s inštalatérmi HW (DIY zásuvky budú dodržiavať v auguste).

Spýtali sme sa Honeywell, aké sú ich plány týkajúce sa textu na tejto strane rybníka. Zdá sa, že budeme musieť počkať až do budúceho roka, kým sa verzia vo Veľkej Británii nahradí naše káblové štatistiky, pretože Honeywell by uvádzal iba „2015“. Pozrite sa na video, ako aj odkazy nižšie.

Lyric.honeywell.com: Honeywell Evohome Zoned Heating System

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka