Home & Living

Video: Roboti – Buddy alebo nepriateľ?

Život s robotmi je zaujímavá nová päťdielna video séria z peňažných čias, ktorá skúma spojenie medzi Guy a zariadením, aby ste presne zistili, ako táto dynamika skutočne upraví náš svet v nasledujúcich rokoch.

Od robotov, ktoré nás úplne oslobodzujú od oveľa menších a monotónnych úloh v okolí domu alebo v práci, až po tie, ktoré využívajú nedávne pokroky v syntetickej inteligencii, aby prevzali autonómnejšie rozhodovacie úlohy.

Ale je všetko skvelé správy? Niektoré odhady spôsobili stratu úloh kvôli robotom na 5 miliónov do roku 2020. Existujú oveľa viac a oveľa viac „kolaboratívnych“ robotov, ktoré sa začínajú objavovať na pracovisku, stojaci na výrobnej linke vedľa svojich mäsitých ľudských protivníkov . Máte obavy, že môžete stratiť svoju úlohu robota?

FT sa stretáva s robotmi a tiež hovoria s ľuďmi, ktorí s nimi už žijú, a pýta sa „sú roboti veľkí alebo chudobní pre ľudstvo“?

Zistite, kde je naša budúcnosť na čele s kontrolou prvej časti „Living With Robots“, ako aj odkazy nižšie …

www.ft.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka