Home & Living

VIDEO: Pred niekoľkými týždňami Loxone Nový senzor prítomnosti

Loxone ticho pridal do svojej domácej automatizácie úplne nový senzor prítomnosti.

Okrem obvodov infračerveného pohybu a jasu má toto nové zariadenie vstavaný akustický senzor (je to odlišné od mikrofónu?), KTORÉ SA ZARIADENIE, či je miestnosť obsadená.

Po tom, čo som v priebehu rokov mal niekoľko implementácií svetiel založených na pohybe v našom starom dome, môžem oceniť všetko, čo znižuje požiadavku mávať rukami vo vzduchu, keď svetlá neočakávane idú.

Aj keď tento nový senzor nie je neomylný, umožňuje veci ako ľudia, ktorí hovoria alebo zvuk z televízie, aby pomohli rozhodnúť sa, či je miestnosť stále obsadená. Spolu s ďalšími senzormi a výkonnými logickými schopnosťami aplikácie Loxone Config Programming Application môže pomôcť urobiť tieto druhy rozhodnutí na základe viacerých vstupov.

Strom senzoru prítomnosti povrchovej držiaka (číslo časti 100422 v bielej a 100423 v antracite) má detekčný uhol 360 ° vodorovne a 110 ° vertikálne, čo dáva detekčné pole 8 m vo výške stropu 3 m.

Verte tomu alebo nie, s pohybovými senzormi musíte presťahovať, aby vás vyzdvihli. Áno, s Loxone môžete predĺžiť parametre časového času tak, aby vyhovovali spôsobu použitia miestnosti, ale uznali sme tu priestor na zlepšenie … Napríklad v netradičných usporiadania Obyvatelia nemusia byť v priamom zornom poli senzorov pohybu.
V súlade s nami neustále pracujeme na identifikácii oblastí zlepšovania našich výrobkov pre automatizáciu rezidenčných a komerčných budov-vyvinuli sme senzor prítomnosti, ktorý má vstavaný akustický senzor! Toto je okrem infračervených a jasných senzorov.

Pozrite sa na video a odkaz nižšie, kde nájdete oveľa viac podrobností.

Loxone.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest6
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka