Uncategorized

Cytech Release Comleary Prontoscript for Comfort

Cytech, tvorcovia systému Smart Home Safety System, práve vydali svoj nový súbor Prontoscript pre rad Wi-Fi Universal Dismotes Wi-Fi. Bezplatné sťahovanie poskytuje úplnú emuláciu klávesnice, ako aj kontrolu C-Bus, EIB / KNX a X10 s ostatnými ako Z-Wave, Dynalite, Ulti v budúcnosti sľúbil, prečítajte si všetky podrobnosti.

„My [Cytech] sme vyvinuli modul prontoscript, ktorý je možné stiahnuť zadarmo. Modul umožňuje rozsah Philips Pronto sortimentu Wi-Fi povolených diaľkových ovládačov-modely TSU9300, TSU9400, TSU9600 a TSU9800-na použitie so systémom pohodlia.

Nastavenie vyžaduje, aby používatelia mali pre svoj panel komfortu modul UCM/Ethernet/Audio, ale na to, aby tento systém fungoval, nepotrebujete relatívne drahý Philips RFX Extender.

Pri inštalácii tohto skriptu dokáže diaľkové ovládače Pronto ovládať C-Bus, EIB / KNX a X10 prostredníctvom pohodlia. Vyvíjame tiež oveľa viac modulov, ako sú Z-Wave, Dynalit, Ulti, ktoré sa v budúcnosti pridajú.

Môžete vyzbrojiť a odzbrojiť bezpečnostný systém na preč, režimy noci, dňa a dovolenky a pozrieť sa na stav všetkých zón, ako aj poplachové podmienky vrátane nízkej batérie, zlyhania striedavého prúdu. Môžete si tiež stiahnuť protokol udalostí z pohodlia. Emulácia úplnej klávesnice je možná, keď je reproduktor a mikrofón pripojený k zvukovému portu UCM.

Keď niekto stlačí tlačidlo na stanici Comfort Door Station DS01 alebo DS02 s fotoaparátom, video z CCTV Cam sa môže objaviť na obrazovke Pronto (kamera musí byť pripojená k video servera) a môžete dokonca hovoriť s návštevníkom pri dverách . “

Príspevok Forum Comfort: www.cytech.biz

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka