Home & Living

Globálny štýl v West Elm

už roky kvílim a sťažujem sa, že žiadni ekonomickí obchodníci nepoužívajú rozumne „globálne“ zdobenie sponiek. Vieš, tie blokové tlače vankúše, Suzanis a Ikats, ktorých všetci milujeme? Tie, ktoré môžu stáť ruku a nohu?

West Elm musel počuť moje zovretie, pretože v tejto sezóne majú na výber veľa globálnych zdobiacich predmetov. Dokonca aj jeden oživí váš priestor zemitým, nasýteným vzorom a štýlom.

Tu sú moje obľúbené:

Nový kmeňový koberec Tribal Jute sa cíti, akoby bol práve prenesený späť z ďalekej krajiny a má príjemnú zmes teplých farieb a klasickej čiernej. Materiál juty ho udržiava organické a textúrne.

West Elm má vždy skvelé rozsiahle koše vrátane kolekcie tkaniny Ikat s čiernymi a bielymi pruhmi. Najlepšie pre palivové drevo alebo bielizeň.

Zbierka Kantha Quilted Throw má veľa pozoruhodnej farby a textúry a okamžite by prebudila základnú pohovku!

Ručne blokovaná kolekcia podstielky Jaipur prichádza v tejto farbe paradajok alebo mäkkej šedej farby. Za takúto ohromujúcu ručne vyrábanú prácu je to naozaj dobre.

Organické vyrezávané kruhy kruhov v tejto svižnej horčičnej farbe sa môžu súčasne cítiť globálne aj moderné. Páči sa mi, že je spárovaná s týmito stenami taupey a štandardnými detailmi.

Zbierka Kantha ručne zaradených vankúšov sa vyrába z prehodnotených sárí. Aké očarujúce sú?! Každý z nich má špeciálnu históriu a vo vašom dome pridá oduševnenú vrstvu.

V skutočnosti má spoločnosť West Elm veľa blokov vytlačených vankúšov v mnohých odtieňoch. Je tu všetko od modrej po zelenú a žltú až po neutrálnu! Vezmite si výber a ušetrite veľa peňazí!

Tieto jedlá z mydla Hammam by pridali turecký kúpeľový štýl do každej nudnej sprchovej miestnosti iba za 6 dolárov !!!

A keramická stolička Bubbles by urobila najlepšie ostriež v sprchovacej miestnosti alebo bočný stôl v obývacej izbe. Organická a exotická, táto stolica je ideálna na trend a tak cenovo dostupná.

Zbierka prírodovedeckej misky je úžasná na nastavenie stola alebo ešte lepšia pre vinětu na káve alebo na bočnom stole. Vyskúšanie týchto ohromujúcich globálnych vzorov zhora ukazuje svoju najlepšiu stránku.

Alebo pre čistejší, oveľa ľahšie prehltnutie hit globálneho trendu, tieto modernistické misky a hrnčeky dodajú vašej kuchyni trochu veselej farby.

Vďaka bohu, že sa všetci môžeme dostať do sviežeho globálneho vzhľadu bez toho, aby sme prelomili banku v butiku – alebo cestovnej kancelárii!

Ak chcete vidieť globálny štýl v najlepšom prípade, exkurzia prostredníctvom domu dizajnéra Karen Cole.

Fotografie: 1-11. Západný brest