Uncategorized

Smart Shades Solared Bluetooth Blind Motor ovládaný z vášho telefónu

Pôvodne dav financovaný (a zvyšuje 874% svojho cieľa).

Motorová jednotka sa pripája k káblu vašich odtieňov a môžete ovládať viac žalúzií z aplikácie smartfónov (Android a iOS). Rovnako ako manuálne ovládanie môžete pomocou aplikácie nastaviť denné alebo týždenné plány na automatizáciu každej miestnosti.

Ak váš telefón nie je v rukách, môžete použiť funkciu „Smart Touch“ a ovládať žalúzie pomocou kohútika prostredníctvom senzora zabudovaného do krytu.

Režim úspory energie využíva Smart Shades Light Senzor na meranie aktivity slnečného žiarenia a zdvíhanie žalúzií, keď vyjde slnko. Okrem toho prichádza nová aktualizácia softvéru, ktorá umožňuje systému merať intenzitu solárnej energie a zatvárať žalúzie, aby automaticky udržal váš domov úžasný v lete.

Systém môže byť napájaný malým solárnym panelom umiestneným v okne. Môže byť tiež napájaný pomocou káblovej nabíjačky pre lítiovú batériu, kde nie je dostatok svetla (približne 2 mesiace výdrž batérie na nabitie alebo nechajte zapojenú na trvalé napájanie).

Dostali sme vynikajúce ukážku jednotky a hovorili sme s laboratóriami Wazombi na tomto roku Gadget Show Live a povedali nám, že ich komunita už má systém integrovaný s inteligentnými a inými systémami domácej automatizácie prostredníctvom tohto nastavenia Raspberry Pi.

S rôznymi metódami montáže (obojstranná páska alebo skrutky) a jeho inteligentné odtiene solárnej energie vyzerajú ako skvelá voľba pre retro montáž okolo vášho domu.

Inteligentné odtiene sú teraz k dispozícii za približne 55 GBP za káblovú verziu a 69 GBP za solárnu energiu. Pozrite sa na videá a odkazy nižšie.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Smart Blind Roller Motor Electric Curtain Retian Roller Shade Drive so solárnym panelom TUYA SMART APP, …
83 recenzií
62,99 GBP
Nákup na Amazone

2
Slepý valcový motor Smart Motor Motor Reťaz elektrickým závesom valček TUYA APP DISTERVOR OVLÁDANIE VYDÁVKA …
1 recenzie
59,99 GBP
Nákup na Amazone

3
Motoizovaný inteligentný slepý pre okno s diaľkovým ovládaním – inteligentný reťazec motorizovaného nabíjania Li -Battery …
Zatiaľ žiadne hodnotenia
56,09 GBP
Nákup na Amazone

wazombi.com: somasmarthome.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API