Home & Living

Zigbee Alliance oznamuje dostupnosť špecifikácie DotDOT v rámci Network Network Network

Dotdot je most, ktorý umožňuje zariadeniam ZigBee byť schopné komunikovať so zariadeniami IP v sieti vlákien. Aliancia Zigbee dúfa, že to pomôže minimalizovať fragmentáciu IoT v priemysle, a my všetci sme za to!

12. decembra 2017 – Skupina Zigbee Alliance and Thread Group dnes oznámila dostupnosť špecifikácie DotDOT v sieti IP s IP. Je to prvýkrát, keď vývojári môžu s istotou používať zavedený, otvorený a interoperabilný jazyk IoT v sieti s nízkou spotrebou energie, ktorá pomôže zjednotiť priemysel fragmentovaného pripojeného zariadenia a odomknúť nové trhy.

„Sme v vzrušujúcom bode v inteligentnom dome, kde širší spotrebiteľský trh prijíma hlavné pripojené výrobky; Podľa nášho nového výskumu 26% spotrebiteľov vlastní inteligentné domáce zariadenie, “uviedol Tom Kerber, riaditeľ IoT Method v Parks Associates. „Aby sme boli konkurencieschopní na trhu, v ktorom sa spotrebitelia budú spoliehať na tieto zariadenia v nasledujúcich rokoch, spoločnosti musia zaujať dlhodobý pohľad, zosúladiť sa s technológiami, ktoré umožnia pokrok a interoperabilitu a naďalej dodávajú prísľub internetu vecí IoT. Každá zainteresovaná strana. “

Dotdot je univerzálny jazyk Zigbee Alliance pre internet vecí, čo umožňuje inteligentným objektom spolupracovať v akejkoľvek sieti. Vlákno je otvorená skupina vlákien, IPv6, nízkoenergetická, bezpečná a budúca sieťová sieťová technológia pre produkty IoT. Tieto dve vedúce organizácie sa spojili, aby poskytovali zrelú a škálovateľnú možnosť interoperability internetu vecí, ktorá sa neobmedzuje na ekosystémy alebo technológie s jedným dodávateľom.

Dodanie sľubu IoT

Raný internet čelil rovnakým výzvam ako dnešný internet vecí. V súčasnosti sa pripojené zariadenia môžu snažiť poskytnúť plynulý zážitok, pretože hovoria rôznymi jazykmi (alebo z technického hľadiska používajú rôzne „aplikačné vrstvy“). Pre internet tento priemysel vyriešil tento problém s otvorenými univerzálnymi protokolmi oproti IP – kombináciou, ktorá odomkla a zrýchlila inováciu. Spoločný jazyk zariadenia spoločnosti DotDOT v sieti IP siete vlákna rozširuje tú istú osvedčenú techniku ​​na internet vecí. Vďaka DOTDOT cez vlákno, predajcovia produktov a platforiem sa môžu zabezpečiť, aby vysoko kvalitné interoperabilné používateľské skúsenosti potrebné na riadenie rastu, zatiaľ čo IP umožňuje dodávateľom udržiavať priame pripojenie k ich zariadeniu-a ich zákazníkom.

SpeakDotDot.com: www.zigbee.org: Oveľa viac príspevkov ZigBee

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka