Uncategorized

Nápady Suzanne & Trish’s Style

minulú sobotu sa Suzanne Dimma a Trish Johnston podelili o svoje štýlové nápady s účastníkmi súčasnej udalosti na princeznej Margaret Showhome v roku 2011. Nepodarilo sa to? Tu je päť ich nápadov na dizajn založené na showhome:

1. Maľujte zadnú časť kusu nábytku používaného na zobrazenie riadu. Vďaka farebnému pozadiu vyzerá aj tie, ktoré je najdôležitejšie pre rozpočet, vyzerajú ako umenie.

2. Namiesto zavesenia zrkadla alebo umeleckého diela vo vašej jedálni, zvážte zoskupenie tanierov, ktoré ste v priebehu rokov zhromaždili, aby ste vytvorili osobné umelecké dielo. Tip: Pred zavesením na stenu sledujte taniere na papier a prilepte kúsky k stene. Týmto spôsobom môžete vylepšiť konfiguráciu skôr, ako skutočne zavesíte riad.

3. Zdvihnite základný vstavaný s vynikajúcim exponovaným hardvérom. Cremone skrutky tu boli nájdené v ročníku na ukradnutie a skutočne dodali knižniciam sofistikovaný dotyk.

4. Pre ďalší náraz spustite svoju kuchynskú backsplash dlaždicu až k stropu. V Showhome Trish a Lynda Reeves si vybrali lacnú zasklenú dlaždicu metra, ale vzhľad je veľmi luxusný.

5. Pri inštalácii nového tvrdého dreva vo vašej domácnosti zvážte použitie vzoru v niektorých miestnostiach namiesto iba priamych dosiek. Vzor Chevron alebo rybieho kosti je mimoriadny detail, ktorý mení podlahu na umenie. (Na tejto fotografii môžete vidieť, že Mark Challen sa pripojil k Suzanne a Trish na podujatí!)

Mnoho návštevníkov sa filtrovalo doma a skontrolovalo všetko, čo ponúka. (Táto stanica v kuchyni má panasonickú mikrovlnnú rúru a elegantný hriankovač a výrobca espressa z Krups.) Showhome sa prišiel spolu s veľkorysou podporou mnohých obchodníkov a predajcov – pre úplné informácie o produkte o showhome navštívte nášho zdrojového sprievodcu.

Na našom nadchádzajúcom sobotnom podujatí budú Lynda Reeves a Amy Rosen variť búrku v kuchyni showhome, vďaka čomu sú delikátne poháre arašidového masla uvedené vyššie. Yum! (Zostaňte naladení: Čoskoro zverejníme recept!)

Nezabudnite – zostáva len osem dní, kým princezná Margaret vítajú domáci termín skorej bankovky. Kúpte si vstupenky ešte dnes!

Fotografie: 1-4. House & Home október 2010 vydanie, fotografia Michaela Graydon5-6. Lauren Petroff7. Jason Stickley