Uncategorized

10 fantastických kobercov v oblasti pod 500 dolárov

Objavenie vynikajúceho koberca je jednoduché – máme na Pintereste uložené veľa z nich. Objavíte vynikajúci koberec, ktorý však nevykonáva výdavky tisíce? To je o niečo ťažšie. Takže sme si stanovili výzvu: zaokrúhľte čo najviac krásnych kobercov (ktoré sú približne 5 ′ x 8 ‘), čo je možné, všetko pod 500 dolárov. Práve tu je 10 z našich preferovaných tipov, ktoré sa nezúčastňujú.

Táto čierna aj biela krása má výrazne modernú atmosféru, je však flexibilná na to, aby pracovala s takmer akýmkoľvek druhom kombinácie alebo štýlu.

Zdroj: West Elm

Produkty: 5 ‘x 8’ mriežková dot vlnená koberec, 299 dolárov.

Tento turecký koberec je vhodný pre tradičný dizajn. Je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie priestory.

Zdroj: EcarpetGallery

Výrobky: 6’7 ”x 9’4” Red Polypropylén koberec, 230 dolárov.

Pracovník sveta kobercov, Sisal dodáva jemný zásah prírodnej štruktúry a bude trvať dlho. Namiesto tradičného pruhovaného dizajnu má jedinečný tvídový vzor.

Zdroj: Crate a Barrel

Produkty: 5 ‘x 8’ ľan Sisal Rug, 399 dolárov.

Páči sa nám obchodné stretnutie s kontektorovou príťažlivosťou nadmerného koberca vintage. Tento, z Turecka, je súčasťou zbierky starých ručne viazaných kobercov, ktoré boli aktualizované čerstvými, súčasnými odtieňmi.

Zdroj: EcarpetGallery

Výrobky: Koberec s vlnou azúrovej vlny, 486 dolárov.

Obľúbený dizajnér, tento grafický koberec je nízkonákladová metóda na pridanie energie do vášho priestoru. Bonus: Je to super odolné a jednoduché čistenie.

Zdroj: Ikea

Produkty: 5’7 ”x 7´10” Štokholmský koberec, 249 dolárov.

Jemná, abstraktná botanická tlač prispieva k útulnému pocitu tohto ručne tufovaného koberca s priadzou farbeným, ktorý má licencovaný spravodlivý obchod.

Zdroj: West Elm

Výrobky: 5 ‘x 8’ Vines Wool Ceter, 399 dolárov.

Tento súčasný berie dizajnér Steven Alan, inšpirovaný Vintage Kilim Rugs, je reverzibilný, takže vydrží ešte dlhšie.

Zdroj: West Elm

Výrobky: 5 ‘x 8’ Stripe Cotton Kilim koberec, 299 dolárov.

Tento grafický reťazový vzor bol ovplyvnený dizajnom Palm Springs v polovici storočia, jeho odolný vnútorný/vonkajší štýl je však ideálny pre chladiace podnebie.

Zdroj: Crate a Barrel

Výrobky: 5 ‘x 8’ holubica Gray Cober, 289 dolárov.

Jasné farby, ako aj vzor inšpirovaný juhozápadom, spôsobujú, že táto recyklovaná bavlnená Dhurrie je zábavným doplnkom k obytnému priestoru alebo dennej dni. Kľukatá mriežka juty prispieva k veľkému neutrálnemu prízvuku.

Zdroj: CB2

Výrobky: 5 ‘x 8’ Panja koberec, 369 dolárov.

Mod manipuluje s tradičným kilimom, tento ťažko nosiaci štýl bol ručne vyrábaný remeselníkmi na indickom kobercovom tkáčkoch Panipat, rodinnom dielni, ktorý bol založený v 30. rokoch.

Zdroj: West Elm

Výrobky: 5 ‘x 8’ Kite Wool Klim koberec, 299 dolárov.