Home & Living

Give Away: Možnosť vyhrať nové prenosné Bluetooth reproduktor Kew Labs K1

Ľudia v Labs Kew Labs nám láskavo poslali svoj prenosný reproduktor K1, aby poskytli preč.

Na palube Power Amp na tomto novom kryte poháňa 2 5W reproduktorov, ako aj pasívny basový radiátor, ktorý pridá aj niektoré stredné miesta. Jeho všestranný mikrofón podporuje ruky bezplatné telefónne hovory okrem príkazov spoločnosti Apple Siri a Google, ako aj Google.

Reproduktor Bluetooth 4.2 má odrodu 20 metrov, ako aj s 8 až 12 hodinovými hrami od svojej vstavanej batérie 2600 mAh, ktorú môžete počúvať celý deň. V krabici objavíte aj Sprievodcu rýchlym začiatkom, ako aj nabíjací kábel Micro USB.

K1 má tiež skóre odolné voči vode IPX4, ktoré naznačuje, že môže brať silné postriekanie, rozliatie a všetky druhy počasia.

Navrhnuté v Londýne

Hovorili sme s Rupertom Hanom, tvorcom Kew Labs o štýle nového K1, ako nám povedal …

“Môj dlhoročný priateľ Nick Collins sa stal, že odo mňa pracoval za rohom v štúdiu grafického štýlu v západnom Londýne.” Takže keď som sa snažil nájsť dizajnéra pre tento projekt, bol som nadšený, aby som zmenil naše obedové rozhovory na skutočné nápady. Videli sme, že veľa reproduktorov v tejto odrode nákladov bolo nudných, čiernych a nezaujímavých. Preto sme sa rozhodli vydať zbierku reproduktorov namiesto jednej farby, ktorá sa zmestí na všetky dizajn priamo na trh. Štyri farebné štýly v kolekcii K1 ukazujú rôzne rôzne štýly, ktoré sme cítili, predstavovali konkrétne prvky metropolitného života. Metalické striebro, ako aj Gunmetal Gray Pair poskytujú oveľa tradičnejší priemyselný vzhľad, zatiaľ čo červené aj žlté štýly ponúkajú Odvážnejšie vyhlásenie podobné graffiti. Rôzne vkus, ale všetky spojené štýlovo, ako aj značky. Zatiaľ čo budúce produkty sa už vytvárajú inde, bezdrôtový reproduktor K1 absolútne dlhuje Londýnovi veľa, takže sme sa cítili správne určiť, že na tomto konkrétnom produkte sa snažia zmeniť ho v. “

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1

Anker Soundcore 2 Prenosný reproduktor Bluetooth s 12W stereofónnym zvukom, bassup, vodotesný IPX7, 24 hodín …

73 463 recenzií

29,99 GBP

dostať sa na Amazon

2

Bluetooth reproduktor, Anker Soundcore Reproduktor aktualizoval verziu s 24h Playtime, stereofónny zvuk, bassup …

22 487 recenzií

29,99 GBP

dostať sa na Amazon

3

2022 RGB Lights Bluetooth Reproduktor, Meguo 10W Little Prenosný bezdrôtový reproduktor Bluetooth W/HD Stereo, …

372 recenzií

22,99 GBP

dostať sa na Amazon

*** súťaž zatvorená ***

Pre možnosť vyhrať tJeho užitočný rečník v hodnote približne 40 GBP, rovnako ako automatizovaná stránka domáceho Facebooku, potom pridajte komentár k tomuto publikovaniu, aby sme vás mohli vidieť.

Musíte celkovo oba kroky v nákupe zadať. Súťaž je k dispozícii každému jednotlivcovi s poštovou adresou vo Veľkej Británii, ako aj uzavretie o polnoci 30. septembra 2018. Náhodne bude vybraný šampión. Skontrolujte úplné T&C tu a veľa šťastia!

kewlabstech.com: Ponúkané z Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API