Uncategorized

Televízia sa skrýva v tieni lampy

divokú a úžasnú lampu a televízne kombo, ktoré určite zostanú šťastné. Lampa a tieň sa nachádza LCD TV (až 23 ″) a keď televízor sa nepoužíva, odtieň sa môže zdvihnúť na zakrytie a skrytie plochej obrazovky. Vytvoril Denis Santachiara pre Roche Bobois…

„Táto televízna žiarovka vytvorila taliansky dizajnér Denis Santachiara pre Roche Bobois. Všeobecne je to lampa, ktorá má odtieň lampy, ktorý dokáže skĺznuť nadol, aby ukázal HDTV, až 23 “a DVD prehrávač.

Je to skutočne inteligentný nápad skryť menšie HDTV. Aj keď si nemyslíme, že tento dizajn bude fungovať pre veľmi veľké obrazovky, sú príliš ťažké, pre menšie obrazovky by to fungovalo veľmi dobre. Z pohľadu by jednoducho zmizli. Lampa by mohla skutočne pracovať na podsvietení HDTV, čím sa vydala rovnaký pocit ako Ambilight Philips.

Je možné nájsť zaujímavé možnosti, ako skryť HDTV. Toto je jeden z najdrahších, ktoré sme videli. Bolo by tiež presvedčivé vidieť, aká stabilná je táto vec. Jedinou vecou, ​​ktorú sa nechcete stať, je váš vzácny HDTV, ktorý padá na zem. Toto je absolútne elegantná alternatíva k stenám a kĺbovým ramenom, ktoré sme videli.

[Vie: Unplggd.com]

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka