Uncategorized

Thinkflood predstavuje bezplatnú aplikáciu Universal Remote App Beta pre Android

Práve sme dostali e -mail od chlapcov v Thinkflood, pretože odhalili beta svojho produktu Redeye Remote Spravovať produkt pre Android. Vyskúšajte podrobnosti o bezplatnej aplikácii, ktorá vám umožňuje spravovať svoj dom v spojení s ich hardvérom…

„Veril som, že vaši návštevníci budú mať záujem pochopiť, že na obzore je nový systém Universal Remote Manage Sport! Redeye Controls by Thinkflood je nakoniec vo verejnej beta beta pre Android!

V roku 2009 sme predstavili Redeye ako prvý celkový systém riadenia diaľkových systémov pre iOS. Potom sme v roku 2010 pridali riadenie PC. Z programu by sme si nepamätali Android, ako aj teraz je tu. Teraz vo verejnej beta beta môžete využiť našu bezplatnú aplikáciu Redeye na správu akéhokoľvek typu sieťového Redeye (Redeye WiFi alebo Redeye Pro) z telefónov s Androidom a tabletami. Redeye pre Android sa dá využiť na správu gadget siete Redeye (Redeye WiFi alebo Redeye Pro) a podporuje Android OS verziu 1.6, ako aj neskôr. To je pravda – Redeye dokonca pracuje s Honeycomb.

Viac informácií o podrobnostiach programu beta je možné objaviť na našej stránke podpory :. “

Prečítajte si úplnú tlačovú správu tu: Nový systém založený na Redeye Pro Linux: telefóny Android

Chcieť viac? – Mali by ste s nami vyhovieť na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca získať prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka