Uncategorized

Nové WHS so 4 televíznymi tunermi na palube

Terry Walsh na We Got Serval, má lopatku na vzrušujúcom novom serveri Windows Home Server z UK Tranquil so sídlom v Spojenom kráľovstve. Server sa začína tento víkend a nachádza 2TB a so svojimi digitálnymi terestriálnymi tunermi 4 X DVB-T, ktorých cieľom je poskytnúť viac simultánnych televíznych nahrávok a prehrávania po domácnosti.

„Krabica M One je možné umiestniť kdekoľvek, čo poskytuje káblovú sieť + televíznu anténu + hlavný výkon. Rovnako ako v prípade iných produktov v ich dosahu domáceho servera je ďalšie úložisko k dispozícii prostredníctvom jednoduchého pripojenia extrval pevných diskov. Tranquil testoval zariadenie za posledné dva mesiace v ústredí v Manchestri, aby sa stabilita zabezpečila, ako aj zabezpečenie minimalizovania spotreby energie jednotiek.
Podvozok A3

Hardvér je prispôsobenou verziou populárneho podvozku A3 spoločnosti Tranquil, ktorý bol nedávno ocenený stavom zoznamu PC Pro pred serverom HP MediasMart.

Cez víkend budeme mať viac podrobností o M One, ale zatiaľ je úžasné vidieť viac inovácií domáceho servera, ktoré vychádzajú z Manchesteru z pokojného počítača – myslím, že mediálna serverová aréna bude veľmi vzrušujúcou oblasťou, v ktorej sme “ Pozrite sa na domáce servery, na ktoré sa vyvíjajú a skutočnosť, že tento druh funkcií možno dosiahnuť pomocou existujúcej platformy Windows Home Server, je úžasná správa a veľmi potrebný záber v ramene pre kategóriu domáceho servera. “

www.wegotserved.co.uk: www.tranquilpc.co.uk

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka