Uncategorized

New Veraedge Z-Wave Home Automation Controller

Nový Veraedge je plne vystupujúcou inteligentnou domácou bránou s integrovaným smerovačom WiFi.

Ovládač malej domácej automatizácie je veľký okolo 4 palcov a je poháňaný 600 MHz MIPS SOC s 128 MB bleskovej pamäte a 128 MB pamäte RAM. Okolo chrbta je jeden port LAN Ethernet a port USB. Jednotka obsahuje súčasný Z-Wave Plus čip a 802.11 A/B/G/N Wi-Fi.

Bude ovládať viac ako 220 zariadení z výberu viac ako 1200 kompatibilných modulov Z-Wave, ktoré sú k dispozícii od viacerých výrobcov. Môžete nastaviť a ovládať svoj inteligentný dom s Edge pomocou mobilných aplikácií pre iOS alebo Android smartphone alebo tablet alebo používať počítač (Mac alebo Windows).

Systém môže tiež zaznamenávať a podávať správy o spotrebe energie v domácnosti, ktorá dodáva rýchle zobrazenie energetických štatistík. Integrujte ho aj s vašimi CCTV fotoaparátmi IP a pomocou geofencingu aktivujte udalosti a oznámenia.

Jednoduché, ale výkonné ovládanie jednej aplikácie pre fotoaparáty, zámky dverí, senzory, termostaty a iné domáce automatizácie a bezpečnostné zariadenia (predávané osobitne), ktoré si môžete pozrieť a ovládať odkiaľkoľvek! Vytvorte scény a sekvencie vyrobené na mieru. Na ovládanie a nastavenie použite smartphone, tablet alebo počítač. Dodávky Domov/malých služieb Security, úspory energie a pokoja. Kompatibilné s 1200+ zariadeniami od mnohých hlavných značiek. Z-Wave Plus a Wi-Fi bezdrôtové pripojenia. Nevyžadujú sa žiadne mesačné poplatky.

Nový inteligentný domáci ovládač predáva za približne 150 GBP a prvá európska šarža musí byť k dispozícii začiatkom budúceho týždňa (predobjednávka teraz z odkazu Vesternet nižšie).

K dispozícii od Amazonu

14 recenzií

Vera Edge – Control Gatewy Z -Wave
Ovládač domáceho automatizácie kompatibilného s 1300 zariadeniami z vlny vrátane zámkov dverí, fotoaparátov, snímačov pohybu a bezpečnostných senzorov
Použite svoje mobilné zariadenia na zobrazenie a ovládanie zariadení domácej automatizácie odkiaľkoľvek. Žiadne mesačné poplatky; Žiadne zmluvy
Prezrite si všetky svoje fotoaparáty a ovládajte všetky svoje zariadenia z jednej ľahkej aplikácie. Zobraziť a ovládať svoj systém z ľubovoľného mobilného zariadenia odkiaľkoľvek

dostať sa na Amazon

getvera.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API