Home & Living

CaAAVO je inteligentný HDMI Switcher Plus TV Voice Universal Remote Valcovaný do jedného

je to, že zobrazuje I DOSTUPNOSTI DOSTUPNOSTI NA MY AMAZÓNU FIRE TV TV, alebo bol môj chromecast s Netflixom. Alebo možno to bolo moje Apple TV alebo MY ROKU. Život je oveľa zložitejší.

Nový CaAAVO je krabica, ktorá kombinuje univerzálny diaľkový ovládač, HDMI Switcher a veľa smarts, aby sa pokúsili zjednodušiť váš televízny život. Automaticky detekuje a konfiguruje každé zariadenie, ktoré pripojíte do niektorého z jeho 8 portov HDMI (4K podpora, ale nie HDR).

Môžete použiť vlastné hlasové diaľkové ovládanie CaAAAAVO, alebo akékoľvek zariadenie Alexa, aby ste sa dostali do svojich show jednoduchým, že sa niečo podobne ako “sledovať zmenený uhlík”. Univerzálne vyhľadávanie CaAAVO zistí, kde je zobrazená, vyberte príslušný hardvér a spustite program.

Použite Smart Universal Hľadanie CaAAAAVO nájsť filmy, prehliadky, športy, tímov alebo hercov vo všetkých vašich zariadeniach, vrátane Live TV a DVR. Plus, s funkciou Watchlists Caavo, môžete vidieť všetko, čo ste nedávno sledovali, organizovali na jednej obrazovke a zoradené podľa služby.

Tam je limitovaná edícia beh 5000 kusov v predaji teraz s cenami z $ 399. Spýtali sme sa spoločnosti, ak plánujú predávať vo Veľkej Británii, a oni nám povedali …

V tomto okamihu nie je CaAAAO prepravovať do Veľkej Británie, ale dáme vám vedieť hneď, ako budeme mať aktualizáciu o dostupnosti prepravy.

Oni verili nedávno demo’d jednotku a ponúka úžasné zobrazenie toho, ako je to inteligentný systém. Pozrite sa na ich video nižšie z približne 5 minút 30 značky …

caaavo.com

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka