Uncategorized

Recenzia: Deco P9 Deco P9 TP-Link Celý dom s hybridným systémom Wi-Fi

, súčasný hybridný hybridný systém Wi-Fi bol tento rok predstavený v IFA, ako aj TP-Link sa nás opýtal, či sme sa nám spýtali, či my Rád jednu vyskúšam.

V potešenej náhode bol kamarát z hroznej požiadavky na zlepšenie jeho bezdrôtovej siete, takže to bola fantastická šanca otestovať túto novú hybrid Odkaz.

Čo je to?

Tento nový dizajn je vylepšením štandardného prispôsobenia systémov WiFi, ktoré zvyčajne využívajú jednu základňovú stanicu, ktorá je zložitá pre váš smerovač, s mnohými alebo všetkými ostatnými prístupmi k bodom, ktoré z toho bezdrôtovo dostávajú dátový odkaz.

P9 je „hybridný“ v tom zmysle, že okrem WiFi využíva inováciu AV1000 Powerline, ktorá prenáša údaje aj nad existujúcimi sieťami vášho domu.

Deco P9 kombinuje inteligenciu siete Fit spolu s výkonom Powerline (prenos údajov pomocou domáceho napájacieho obvodu), takže bezdrôtové pripojenie sa prepravuje na veľké vzdialenosti, ako aj s hrubými stenami; zbaviť sa slabých signálnych oblastí.
Tp-link

Ziskový prístup k baleniu bodov v tvare svetla, CPU Qualcomm Quad-Core, ako aj TP-Link Stanovte. .

Nastavenie a inštalácia

Ako je to v dnešnej dobe, konfigurácia sa vynáša pomocou aplikácie pre smartfóny (Android aj iOS). Bola to jedna z najlepších sprievodcovských konfigurácií, aké som kedy použil, s diagramami a výzvami, ktoré nás privádzajú dobre pri každom kroku procesu. Výborne TP-Link.

Nainštalovali sme základný systém na smerovač ISPS a prepojený s jedným z jeho ethernetových portov. Jedna zo vzdialených jednotiek išla do kuchynskej oblasti, zatiaľ čo druhá bola zapojená do poschodia. Potom sme sa prihlásili do smerovača oblohy a zakázali sme jeho vstavané wifi. Boli sme hore a bežali sme asi za 30 minút.

Každý WAP má na palube 2 ethernetové porty, takže môžete z nich použiť kábel na pripojenie do počítača alebo múdrych televízorov atď. Ak nemajú Wi -Fi schopnosti.

Používa sa

Sieť Powerline plus 2,4 GHz a bezdrôtová technológia 5 GHz je integrovaná do jedného SSID, ktorý pokrýva celý váš domov. Keď sa potulujete po dome, vaše gadgety sú bez námahy odovzdané WAP s najväčšou silou signálu.

Aplikácia, ktorú sme použili na konfiguráciu Systém, sa teraz stáva radičom, čo nám umožňuje skríning, ako aj nakonfigurovať bezdrôtovú sieť, ako aj gadgety na ňom.

Je to funkcia bohatá, ako aj pri jednotlivých profiloch, ktoré môžete priviazať k indikátorom, nastaviť im časové limity pre prístup k webe, aby sa okrem filtrovali ich obsah.

QoS (kvalita služby) je možné povoliť na základe zariadenia. To sa dá načasovať napríklad na nasledujúce 2 hodiny alebo byť natrvalo. Je to ešte jedna skvelá funkcia, ktorá vám môže umožniť napríklad poskytnúť váš obavy z televízie, aby ste streamovali náročný obraz 4K na pár hodín, pričom mladých, pričom mladých stiahlo sťahovanie o niečo pomalšie.

Bad Daddy môže tiež pozastaviť webové pripojenie na individuálnom základe, až kým nebudú domáce práce celkom alebo sa vytiahne kôš.

Rozsudok

Hodnotenie: 4,5 z 5.

Bola to skutočne jeden z najlepších konfigurácií, ako aj inštalačné postupy, ktoré som videl v posledných rokoch. In addition, the 3 WAPs are working perfectly together as well as covering this home as well as getting rid of the previous dead areas in the kitchen area as well as dinning room.

Videli sme zvýšenie rýchlosti v iných priestoroch od približne 30 Mb / s a ​​takmer 70 Mbps. even the dreaded 2.4 GHz kid screen wasn’t able to spoil the celebration with 4K YouTube videos playing perfectly with the Sony Android TV’s WiFi connection.

So if your ISP supplied one-box router as well as wireless gain access to point ain’t cutting the mustard, provide the TP-Link’s Deco P9 a try, we believe you’ll like it.

zľava

3,963 Reviews

TP-Link Deco P9 whole house Powerline fit together Wi-Fi System, as much as 6000 Sq ft Coverage, Dual-Band AC1200+HomePlug AV1000, Gigabit Ports, Compatible with Amazon Echo/Alexa, restricted walls impact, pack of 3

Wireless Class: AC1200 + HomePlug AV1000 whole house fit together Wi-Fi
Wi-fi + plc hybrid mesh: hybrid network boosts bandwidth effectively
Powerful processing: Qualcomm quad-core CPU

149,99 GBPdostať sa na Amazon

TP-Link.com: Ponúkané z Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest10
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API