Home & Living

DIY Holiday Cards

My kolegyňa Reiko Caron’s Posledný blogový príspevok o vianočných kartách ma skutočne prinútil premýšľať o tom, čo musím urobiť pre môj tento rok. Ako dieťa si pamätám, ako som si sadol okolo jedálenského stola a sledoval moju mamičku, ktorá vyrazí každú veľmi starostlivo umiestnenú pečiatku, zatiaľ čo ručne vyrábala naše rodinné dovolenkové karty – túži po tom, aby som sa dostal do rúk. A niekedy som to zvážil, vždy som si chcel vytvoriť svoj vlastný. Takže minulý týždeň som sa zasadil a začal som sa zaoberať.

Najprv som potreboval zásoby. Pretože toto bolo prvýkrát, držal som veci pomerne jednoduché, čo pre mňa naznačovalo žiadne reliéfne trblietky …

Išiel som do Michaels a kúpil som balenie prázdnych červených a zelených kariet a obálok, pár sviatkov s tematikou a nálepky. Už som mal po ruke pár vecí; obojstranná páska, rezačka papiera, známky abecedy a atrament.

Pre túto kartu som použil červený a biely papier na zarovnanie karty pred vložením nálepky na strom do stredu.

Tu je niekoľko oveľa viac, ktoré som vyrobil pomocou scrapbookingového papiera.

Použil som známky abecedy na týchto kartách na kúzlo „Santa“ a „Noël“. Tiež som monogramoval chrbát všetkých kariet so svojím snúbencom a iniciálami, a myslím si, že pridám aj „X-MAS 2011“.

Na tieto karty som len použil nálepky a udržal som ich čistý a jednoduchý.

Toto je zábavná aktivita, ak máte malé deti alebo máte radi scrapbooking a chcete pridať osobný dotyk na svoje dovolenkové karty. Ak plánujete vyrobiť oveľa viac ako 20 kariet, odporúčam vám používať známky a vyfarbovať ich značkami. Týmto spôsobom môžete znovu použiť ten istý obraz bez toho, aby ste utratili veľa peňazí.

Keď si vyberiete nálepky pre svoje karty, buďte opatrní, pretože ak ich pošlete, nechcete, aby sa poškodili, pretože v poštovom stroji uviazol kamienok. Skúste použiť známky alebo ploché nálepky.

Šťastné prázdniny!

Stále sa cítite zdvorilý? Skúste vyrobiť nejaké kutilové ozdoby.

Kredity fotografie:
1, 2, 4-6. Jessica Howey
3. Sarah Hartill