Uncategorized

Nápady kobercov Ali Yaphe

Hip Toronto Toronto, ako aj materiál showroom Y & Co sú nevyhnutné na stránkach H&H, ako aj na Ali Yaphe (jej súrodenecká katherine štýl Oliver Yaphe Rugs). Aliho dom je uvedený v našom januári 2014, ako aj prekvapujúce, že využíva celý rad kobercov na pridanie potrebného popu farieb a zásahu vzoru do jej oblastí (dokonca aj šatne!). Ali zdieľa svoje nápady na koberce na starostlivosť a výber.

HH: Máte veľmi obľúbený koberec?

Ali Yaphe: Páči sa mi môj okolo tlačového koberca na chodbe druhého poschodia, ktorý vytvoril moja súrodenecká Katherine Yaphe. Dostali sme to skôr, ako sme sa presťahovali do tohto domu. Len ma to poteší a rozjasňuje oblasť hore.

HH: Aké vzory vidíte v koberci?

AY: Ja osobne milujem koberce Tribal-ish Starožitné. Som v autentických marockých kobercoch, geometrike, nič také dokonalé. Mám rád ploché väzby, majú charakter. Máme zbierku vlnených plochých väzieb s ručným šitím, ktoré nie sú také vzácne, ale do priestoru prinesú veľkú postavu.

HH: Máte mladého syna, čo je skvelý koberec pre deti?

AY: Vlna je to najlepšie na čistenie, môžete vyčistiť rozliatie ťažkej pary. Viskóza je najhoršia. Hodváb je tvrdé, nie je také jednoduché vyčistiť úniky ako vlna, ale mimoriadne silné, prírodné vlákno. Bambusový hodvábny koberec, ktorý mám vo svojom obytnom priestore, nie je najpraktickejší!

HH: Akýkoľvek typ nápadov pre kobercov?

AY: Choďte do seriózneho showroomu. Koberce sú obrovský nákup, chcete sa uistiť, že máte vynikajúcu kvalitu, potom to vydrží celé roky. Ak je produkt ručne vyrobený, musí byť hustý, nie je to tak dobre veľa slubov alebo uzlov na chrbte. Nechcete to tak ľahko zvládnuť, pokiaľ to nie je shag. Navrhujem vlnu – cíti sa oveľa lepšie ako nylon a bude vyzerať oveľa lepšie za 10 rokov ako syntetika.

HH: Máte nejaké nápady na štýl na zdobenie kobercami?

AY: Moje najväčšie domáce zviera sú koberce, ktoré sú rovnako malé, musíte mať aspoň predné nohy na koberci, ak nie celá pohovka. Koberce môžu skutočne urobiť vyhlásenie, podlahy sú obrovskou súčasťou oblasti a môžete vytvoriť silný vzhľad na základe koberca, nemalo by to byť premyslené.

V tejto galérii nájdete oveľa viac motivácie štýlu Ali Yaphe.