Uncategorized

Domov Diy Rack vyhráva dizajnér Automobile vo výške 20 000 GBP

odoslanie Simona Smitha – pred mnohými rokmi som objavil automatizovanú domovskú stránku a v ňom bola galéria uzlov Zero. Projekty v tejto galérii ma inšpirovali k tomu, aby som si vybudoval svoje vlastné.

Pri prechode do môjho súčasného domu sa objavila príležitosť-starý čiastočne oddelený dom, ktorý potrebuje trochu práce. Medzi vlastníctvom domu a pohybom v tom, čo naznačovalo, že by som sa mohol zblázniť s inštaláciou káblov, bolo obdobie niekoľkých týždňov bez toho, aby som sa mu niečo dostal do cesty.

V dome nie je priestor, ktorý by sa dal použiť ako vyhradené miesto pre uzol 0, takže všetky šnúry sa skončili do mojej spálne. Spustil som 24 káblov CAT5 a 4 páry reproduktorových káblov do vybraných častí domu a generoval dĺžku potrebnú na dosiahnutie neexistujúceho skrinky. Pridanie portov bolo ponechané až po nastúpení.

Díval som sa na eBay na eBay pre niektoré výhodné stojany, ale s rozpočtom menej ako 200 GBP a veľmi vyberaví vzhľadom (uprednostňované dverové stojany Dell Black Perforované dvery), medzi nimi. Bola tu tiež logistika riadenia dodávky a získania niečoho, čo je skutočne dosť ťažké po úzkych schodoch a na starú podlahu dreveného lúča. Nakoniec som sa rozhodol postaviť svoj vlastný stojan od nuly.

Rask je postavený z dreva, držiakov a plastov z mojej miestnej vetvy knôt, farieb a rukovätí z hombinátov a stojanových koľajníc z Maplin (jediné miesto, kde som zistil, že predáva správne vertikálne koľajnice v maloobchode). Dvere sa dývali v popole, aby zodpovedali namontovanej šatníku, ktorú som predtým vyrobil (experiment/prototyp na výstavbu stojana).

V mesiacoch vzhľadom na to, že budovanie stojana som dosiahol pokrok pri inštalácii sieťových bodov, reproduktorov a mnohých zariadení v stojane. V súčasnosti existuje (spodná až horná časť) UPS, samostatne postavený súborový súbor, samostatný testovací stroj, 4U vyhradeného priestoru pre iný počítač, prepínač Remoty Reboot APC, ktorý sa použije na prepínanie zosilňovačov WHA ( Systém celého domu) Systém zapnutia a vypnutia, ako aj dodávka zariadenia na diaľkové reštartovanie pre počítače, klávesnicu/trackpad s 19 ″ monitorom, panel s 24 portmi, spínač gigabitu 4 portov, káblová televízna televízia, prúžk Spínač portu 10/100, spínač gigabitu 5 portov, smerovač, modem káblovej televízie, WAP, zosilňovač s kapacitou s rozlohou 240 W, spínač matrice 8 × 8 pre systém WHA, 2 oveľa viac zosilňovač Systém potlačenia nájdený na eBay.

Systém WHA nakoniec bude zahŕňať 4 zvukové zóny – salónik, jedáleň, kuchyňa a hlavná spálňa. Doteraz sú kábly na mieste, základ pre softvér na ovládanie spínača Matrix bol postavený a bol nainštalovaný 1 pár reproduktorov. Systém sa bude riadiť pomocou malých počítačov s dotykovými obrazovkami umiestnenými okolo domu a pravdepodobne iPod Touch pre prenosnú kontrolu nad Wi -Fi.

Nahrávanie televízie sa rieši inštaláciou MythTV na pôvabnej malej škatuli, ktorá sedí za salónikom TV. Médiá MVP (Running MVPMC) s nižšou výkonnou výkonnosťou dodáva front-end pre hlavnú spálňu. To sa v budúcnosti rozšíri, aby sa zahrnula ďalšia frontend v jedálni, ktorá uteká zo štandardného počítača skrytého v susednej komore. Kuchyňa pravdepodobne dostane dar iného médií MVP.

V potrubí je tiež pridanie aktívnej vetrania do stojana a niektoré svetlá, aby vyzerala ešte chladnejšie.

Pre mnohých ľudí sa zdá, že tento projekt je šialený, ale už sa vyplatí. Vstúpil som do HomeBrew Challenge v ZDNET UK a získal som hlavnú cenu nového auta! To je moje ospravedlnenie, že pokračujem v míňaní peňazí za niečo, čo je skutočne len podivínsky experimentálny zhovievavosť.

Vďaka svojmu blogu si uchovávam záznam o svojom blogu na adrese www.killswtch.net, ktorý pozostáva z množstva fotografií a niekoľkých videí o tom, čo sa doteraz urobilo. “

Ak by ste chceli, aby sme vaše nastavenie uvádzali v našej galérii Node Zero Gallery, pošlite nám e -mail.

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka