Home & Living

Slnečný štýl Puerto Vallarta

Mal som to šťastie, že som tento sviatok stačil na to Rovnako ako strach oveľa viac ako kedykoľvek predtým návrat späť do chladu!

Puerto Vallarta je malé plážové mesto, ktoré sa mnohým chápali ako cieľ cestovateľa naplneného slnkom, avšak najviac ma zaujalo jeho autentické kúzlo, ako aj rustikálne príťažlivosť. Od neobmedzeného diela dlaždíc až po plynulé vnútorné/vonkajšie obytné priestory až po kované železo, ako aj podhodnotené, ale úplne zdobené fasády, je toto miesto skutočne magické.

Samotná cesta bola úžasná, avšak vec, ktorú som si stále všimol, bolo presne to, aké krásne je toto miesto z hľadiska štýlu. Puerto Vallarta, ako aj najmä starý mestský okres, sú bohaté na históriu, ako aj krásny dizajn, ako aj dekoráciu.

Tu je záber hausiendy, ktorú sme mali večeru na jednu noc. Toto je obytný priestor, čo však nevidíte, je to, že je úplne otvorený na jednej strane na centrálnom nádvorí. Je to tak autentické, rovnako ako sa mi páči všetka biela a krém s teplými oranžovo červenými akcentmi.

Podobne bolo niekoľko miest, ktoré som objavil v metóde, ktorá bola schopná prevziať konvenčnú mexickú motiváciu, ako aj potom ju aktualizovať oveľa súčasnejším spôsobom.

Táto reštaurácia na pláži je fantastickým príkladom. Páči sa mi metóda, ktorú položili tehlové dlaždice do vzoru rybej kosti!

V skutočnosti by som mohol pokračovať celé dni o tom, ako presne som ovplyvnený týmto miestom, ako aj dúfam, že sa v najbližších mesiacoch podelím oveľa viac obrázkov. Avšak zatiaľ vyžadujem vyhľadanie z notebooku a namočiť sa na slnko, zatiaľ čo stále mám šancu!

Fotografie: 1-6. Joel Bray