Uncategorized

Oprah dostane 28,8 milióna dolárov na farme koní na aukcii

Oprah Winfrey je v týchto dňoch na skutočnom majetku. Pred niekoľkými mesiacmi si kúpila najmodernejší lyžiarsky dom s baní z bieleho vína, ako aj teraz jazdeckú farmu v Montecito v Kalifornii. Uznávaný mediálny magnát, ako aj nedávny finančník Weight Watchers, kúpil rezidenčný alebo komerčný nehnuteľnosť „raz za život“ – ktorý nebol na trhu za 30 rokov – za neuveriteľných 28,8 milióna dolárov.

23-akrový šialenský poľnohospodársky statok je vybavený hlavným domom s rozlohou 4 750 štvorcových stôp so štyrmi spálňami, piatimi kúpeľňami, štyrmi krbmi a bazénom. Pôda tiež využíva veľké ponuky domácich produktov, ako napríklad dvojakový avokádový háj, ako aj citrusové stromy, okrem rybníka naplneného rýb, ako aj dve pracovné osobné studne.

Rezidenčný alebo komerčný nehnuteľnosť je vybavená všetkými výhodami potrebnými pre súčasného jazdectva vrátane stajní, domu koňa koňa a akrov plochej poľnohospodárskej pôdy. Oprah sa však rozhodol z toho, že udržal kone, e! Novinky. Nezahŕňali nákup domu ani pôdy.

Oprah už má v Montecito panstvo s rozlohou 42 akrov a bude mať veľa hviezdnych susedov, aby udržali svoje podnikanie, ako sú Ellen DeGeneres, Jeff Bridges, ako aj Drew Barrymore.

Ďalšie čítanie: Wie Guy v Österreich Bitcoin Kaufen Kann