Home & Living

Problém motivácie

: Čo robiť s prázdnou škrupinou? Presne ako vyriešite problém, ako je byt, ktorý nemá charakter, tak osobnosť? Zlá, tak svaly zásadný, ako aj – počkajte na to – žiadne peniaze!?

Riešenie: Telefón mi zavolajte!

Budem musieť vytiahnuť každý koncept v knihe, aby som zmenil tento základný vysoký byt? Rise byt na niečo s náznakom štýlu.

Klienti sú dve mladé ženy na vrchole zaujímavej kariéry v marketingu a marketingu. Sú čerstvé, módne? Dôvtipné a nebojácne, pokiaľ ide o farbu aj vzor. Budeme sa však musieť prosiť, požičať si, ako aj na objavenie nábytku, doplnkov a umenia, ktoré sa vo formuje maličký? Nezaujíma sa však; Mám na rukáve niekoľko techník.

Beriem svoju motiváciu z niekoľkých zdrojov. Trochu z toho zmiešajte s pomlčkou, rovnako ako dostaneme personalizovanú Mélange, ktorá hovorí s klientmi, ako aj s ich vášňami.

Na začiatok sa snažím na NYC Vintage Style Authority Jonathan Adler. Verím, že v tomto projekte sa môže objaviť veselé vintage tapety.

Ďalej pridám zdravú dávku prírodných vlákien, ako aj plážové výtlačky a farby, ako je Tom Scheerer vo svojej de Givenchy Villa. ako modrá, ako aj biela.

Nakoniec chcem, aby toto miesto vyzeralo mladé rovnako ako h? A? P? P? Y. Niečo ako Libertine Brilliant Johnson Hartig’s Poloha videná tu v Domino Circa 2007. Zesty!

A teraz choďte do Debbie Downer: S tým musím pracovať. Zívanie. túžte mi šťastie.

Výsledky, ktoré čoskoro vyhovujú!

Pozrite si môj štýl na Dime Blog Publish pre viac predtým, ako aj po inšpirácii.

Kredity fotografie:
1. Michael Penney
2. Jonathan Adler, osobný domov na Palm Beach
3. Tom Scheerer, De Givenchy Residence
4. Domino september 2007
5-9. Michael Penney