Home & Living

Letný štýl objaví

, som bol nedávno v New Yorku, rovnako ako zastavený v jednom z mojich najobľúbenejších obchodov v meste: vlajkový obchod Calypso St. Barth na ulici 199 Lafayette Street. Pre inšpiratívny letný štýl nie je nič lepšie. Vstúpením dovnútra sa cítite okamžite prevezení na atraktívnu tropickú dovolenku – napoly očakávam, že ma India Hicks pozdraví, keď idem s dverami. Rovnako ako Hicks, aj obchod má prírodný štýl, ktorý pochádza z miešania aspektov svieži a fascinujúcimi spôsobmi.

Calypso otvoril svoj prvý obchod v roku 1992 a rýchlo skončil ako horúca plocha pre módy boho, ako sú korálkové kafty, tuniky a farebné hodvábne šaty. Jej domová línia používa presne rovnakú exotickú exotiku.

Keď som navštívil, táto zmes žiariaceho striebra, mrzutého ľanu, ako aj Crisp White, takmer ma nechala ísť von s kovovou poufom pod pažou. (Keby len v mojom kufri bolo vo forme!). Namiesto toho plánujem nastriekať pár palmových listov, ako aj prízvuk so striebornými kúskami-sviečkami, vázami-, ktoré normálne vytiahnem iba okolo sviatkov. Vankúše so strieborným plesom sú z kolekcie Vanilla Sky od Ankasa.

Toto okno, ako aj obrazovka tabuľky presne ukazuje, ako grafické vzory prinášajú prirodzené dokončenia. Modré aj červené koberce Dhurrie sú návrhy John Robshaw. Oranžový aj ružový pruh je vintage koberec južnej Ameriky. Lampa, ktorá je najlepšie pre plážový dom, ma núti presvedčiť, že presvedčím pod vodou viniča a tráv.

Niektoré stolové inšpirácie. Perie, ako aj morské kone? Absolútne! Jeden je vyrobený na mieru pre Calypso od Laury Zindel, keramiky so sídlom vo Vermonte, ktorého hmyzové tematické dosky sú uvedené v júlovom probléme Home & Home.

Obnovil som sviečku Mimosa, ktorá naplní moju spálňu nádhernou jemnou vôňou.

Letné pruhy sa cítia oveľa pokročilejšie spárované s trochou vzdialeného východu, ako je tento zrkadlový vankúš, ako aj keramická záhradná stolička. Keby som mal trochu vonkajšieho priestoru, poskytol by som to presne takto. Predstavujem si, že by som popíjal bubla s najlepším kamarátom, zatiaľ čo slnko sa vznáša nad horizontom neskoro do večera. Aaah, leto.

Prečítajte si blogový blog Michaela Penneyho pre oveľa viac objavov, ako aj nápady.

Kredity fotografie: 1. Kimberley Brown 2. Úžasná modifikácia Dlhé voláre od Calypso St. Barth 3. Calypso St. Barth Adeola Tee Tritko 4-8. Kimberley Brown 9. Calypso St. Barth Mimosa Sviečka 10. Kimberley Brown