Uncategorized

VIDEO: Ekonomické rozhranie Remootio robí brány a garážové dvere inteligentné

Remootio vyzerá ako zaujímavé spustenie financovania davu domácej automatizácie na Indiegogo.

Vďaka Little Black Box je vaše brány a garážové dvere „inteligentné“, čo vám umožní ovládať alebo monitorovať z vášho smartfónu. Jednotka má na palube Bluetooth Low Energy a 2,4 GHz WiFi a dá sa ovládať z úplne bezplatnej aplikácie (iOS 10.0 a viac, Android 5.0 a viac).

Na rozdiel od mnohých produktov IoT, spoločnosť Remootio sa dodáva so vstavaným pripojením Bluetooth a WiFi, z čoho vyplýva, že nepotrebujete samostatný most, aby sa vytvoril kompatibilný produkt Wi-Fi Bluetooth. S Remootio môžete ovládať svoje brány a garážové dvere odkiaľkoľvek na svete.

K dispozícii je 256-bitové autentifikované šifrovanie koncového konca medzi zariadením Remootio a vášm smartfónom a jeho službou bez cloudu, čo naznačuje, že na spustenie alebo predplatné nie sú žiadne drahé servery.

Remootio sa integruje s Alexou a Google Home, sľubuje sa, že bude nasledovať čoskoro po uvedení na trh. Medzi ďalšie funkcie patrí automatické otvorenie pri prístupe k automobilu, otvorené a blízke upozornenia a stav.

Tvorcovia tvrdia, že rozhranie je kompatibilné s mnohými bránami a garážovými dverami, pretože pracuje s 6-25V AC alebo 6-36V DC a má typicky otvorený výstup relé, ako aj 3 porty pre príslušenstvo (dvera zvončeka, senzor stavu brány plus manuálny otvorený výstup tlačidlo).

V čase písania je stále k dispozícii niekoľko veľmi skorých vtáčích verzií za 30 GBP. Pozrite sa na odkaz a video nižšie, kde nájdete oveľa viac informácií.

indiegogo.com: reootio.com

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1

Chamberlain ML700Evgb Comfort Garage Dvers Otvárač, biely, 700N zubný opasok-hore a overované dvere, …

196 recenzií

187,94 GBP

Nákup na Amazone

2

Topens CASAR800 Garážové dvere otvárač 800n ťažkej zodpovednosti Operátor Operátor Súprava silná reťazová hnačka s odolnou …

111 recenzií

139,00 GBP

Nákup na Amazone

3

Meross Smart Garage Dvery Oosenter Remote Ovládanie doplnku existujúceho otvárača garáží kompatibilného s …

437 recenzií

41,99 GBP

Nákup na Amazone

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest5
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API