Home & Living

Automatizovaný dom 2.0 -#06 Nepostupný virtuálny 3D návod vytvorený z našich 2D plánov

Nie je to každý, kto dokáže ľahko vizualizovať 2D plán ako 3D priestor. Zatiaľ čo architekti a dodávatelia sa používajú na túto automatickú konverziu v hlave, je to zvyčajne oveľa náročnejšia úloha pre nás ostatných.

Pomôžte nám vizualizovať naše plány

Pri nákupe, aby som s tým pomohol, som uvažoval o výučbe náčrtu alebo niečo podobné, aby som vytvoril 3D model z našich vlastných plánov sám. Približne v rovnakom čase som však našiel spoločnosť v Írsku, ktorá inzeruje službu na Facebooku, aby urobila to isté za prijateľnú cenu.

Domácnosť

Aby sme sa dostali do projektu, poslali sme e -mailom kópiu PDF našich plánov pre mužov v Homestead Studio.

Okrem toho sme poslali zoznam miestností spolu s Pinterestovým obrázkom alebo 2 pre každého z nich, aby sme mužom dali predstavu o tom, ako sme mysleli na povrchové úpravy a nábytok atď.

To tiež zmenilo aj to, pretože virtuálny dom sa cítil oveľa viac personalizovaný, keď sme ho dostali okolo 2 týždne po našom počiatočnom kontakte so spoločnosťou.

Niektoré z Pinterestových obrázkov, ktoré sme poslali na usadlosť

Neoceniteľný

Schopnosť „chodiť“ okolo vášho domu skôr, ako je postavený, je skutočne neoceniteľná. Virtuálny model sa píše vo webovom prehliadači a funguje na mojom iPhone, ako aj na mojom notebooku. Bolo to úžasné, pretože vždy máte prístup do vášho domu, keď sa niečo objaví do hlavy a musíte si ho skontrolovať.

Použil som zariadenie na snímanie obrazovky iPhone, aby som zaznamenal malé video, keď som sa pohyboval po dome. To nám dáva trvalý záznam o modeli, ktorý by mal v budúcnosti zmiznúť online verzia.

Videli sme veci, ktoré sme videli, a zmeny, ktoré sme dokázali urobiť, aby sme nikdy nemysleli bez 3D modelu. Poskytla tiež pohľad na detaily, ktoré by sa dali ľahko vynechať z nášho rozpočtu, pričom zdôrazňujú ostatných, ktoré budú dôležité, aby sa vzhľad, ktorý sme si vždy predstavili,.

Náklady

Nakoniec sme zaplatili iba 195 EUR (~ 175 GBP) za interiér 3D prechádzku po celom našom dome. Za posledných pár mesiacov sme tiež zaplatili za niekoľko aktualizácií modelu, pretože sme vykonali určité zmeny, všetko za veľmi rozumné sadzby. To bola nepochybne najlepšia hodnota vo všetkých peniazoch, ktoré sme utratili počas fázy plánovania. Je ešte oveľa vynikajúce, že to bolo vytvorené z PDF našich kresieb, bez súboru DWG / DXF CAD.

Nižšie je uvedený príklad ich práce. Kliknite na šípku a počkajte, kým sa kruh vyplní, keď sa projekt načíta do prehliadača. Potom pomocou myši na premiestnenie okolo (na webovej stránke Homestead Studio je veľa ďalších príkladov virtuálnych návodov).

Nemám žiadne spojenie s Homestead Studio okrem toho, že som veľmi spokojným zákazníkom. vysoko odporúčané.

homesteadstudio.ie

Nezabudnite sa pozrieť na náš Instagram, aby ste sledovali projekt, prečítajte si zvyšok automatizovaných blogových správ Home 2.0 a nájdite odkazy na všetky produkty, ktoré sme použili v našom výstavbe.

Všimnite si, že to nie je náš plán – iba vzorka z Homestead Studio

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest1
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka