Uncategorized

Ezviz je nový britský inteligentný systém od spoločnosti HikVision

Hikvision, dobre pozná ako jeden z popredných svetových výrobcov CCTV, obrátil svoju pozornosť na spotrebiteľský trh pomocou systému Ezviz Smart Home.

Ezviz je celý rad spotrebiteľských bezpečnostných produktov pre inteligentné domácnosti s prísľubom jednoduchého nastavenia prostredníctvom smartfónu.

Systém je prístupný zo samotného smartfónu a cloudovej platformy EzvizLife. K dispozícii sú možnosti fotoaparátu 720p a 1080p a podporujú nahrávanie a prehrávanie z karty SD prostredníctvom aplikácie.

Po pridaní alarmového hardvéru do nastavenia môžete integrovať fotoaparáty s bezpečnostným systémom, ktorý vás informuje o aktiváciách a poskytne vám prehrávanie videa udalostí.

Celý rozsah Ezviz je kompatibilný s IFTTT a Alexa, čo umožňuje rozsahu Ezviz integrovať sa s inými zariadeniami IFTTT Smart Home a spolupracovať.

Ezviz už bol uvedený na trh v USA a Taliansku a je teraz k dispozícii vo Veľkej Británii. Rozsah pozostáva z

Produkty inteligentných sledovacích fotoaparátov – pre vnútorné aj vonkajšie aplikácie – s množstvom rôznych kamier, ktoré obsluhujú najrôznejšie funkcie.
Alarmy inteligentného votrelca – s detektormi PIR priateľsky pre domáce zvieratá (domáce zvieratá nespúšťa váš alarm), inteligentné detektory otvorené/zatvorené pre alarmové dvere a okná, detektor dymu, detektor úniku vody, interná siréna/strobe a všetky prevádzkované z keyfob alebo smartfónu.

Ezviz nám povedal, že v roku 2017 má vo vývoji veľa ďalších produktov, vrátane zvončeka Wi -Fi, inteligentnú zástrčku, fotoaparát napájaný z batérie a zámky odtlačkov prstov.

16 recenzií

Súprava Ezviz Ezalelert, Smart Home Starter Kit zahŕňa, Ezalert Hub, Ezalert Remote, Ezalert PIR a Ezsensor Move Pro, pracuje s IFTTT (UK SPEC)

Ezviz Home Sense Alarm Kit je bezdrôtové bezpečnostné riešenie pre domácich majstrov, ktoré sa ľahko inštaluje, mimo riešenia krabice; Tiež plynulo integrácia s inteligentnými domácimi kamerami Ezviz, aby ste do vášho domu alebo firmy pridali ďalšiu úroveň bezpečnosti.
Podpora IFTTT, Ezviz Home Sense pracuje s inteligentnými domácimi zariadeniami vrátane Amazon Alexa, inteligentných zámkov, garážových dverí, žiaroviek, termostatov a mnohých ďalších inteligentných domácich zariadení kompatibilných s IFTTT.
Po spustení senzora alebo detektora stlačte upozornenia na vaše zariadenia s Androidom a iOS, s ľudským hlasovým sprievodcom a výzvami pre konfiguráciu systému.

143,99 GBP

kúpiť na Amazone

S mocným hikvisionom za značkou je to určite jedna, ktorú dávate pozor a dajte si pozor.

ezviz.co.uk

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API