Home & Living

Neveríte, kde si tieto celebrity zachovávajú svoje Oscary!

Po skončení trblietky a Glam of the Oscars, noční víťazi ustúpia do svojich domov – aj keď s novým lesklým príslušenstvom. Samozrejme si zaslúži miesto vpredu a centra, ale ste prekvapení, keď sa ich celebrity rozhodnú umiestniť. Na počesť 88. ceny Akadémie, ktoré sa konajú tento víkend, sa pozrieme na to, kde predchádzajúci víťazi Oscara ukladajú svoje sochy, vrátane Jennifer Lawrence, Kate Winsletovej, Ben Affleck a ďalších!

“Keď sa môj dom vyvíjal v roku 1988, jeden z chlapcov, ktorý vykonával prácu, povedal, že pre mňa chce postaviť trofejný kabinet,” uviedol Morgan. “A na hornú poličku dal akrylové znamenie a povedal:” Žiadne parkovanie: iba Oscar. ”

Fotograf: headshot, IMDB

Po získaní svojho Oscara povedala časopisu People, že sa uvažovala o tom, že sa z neho stane klepač alebo náhrdelník, „ale jedna z týchto možností nebola veľmi praktická. Len to držím vo svojej obývacej izbe. “

Fotograf: Headshot, Reese Witherspoon cez Instagram

“To je prvé miesto, kde idem, keď idem domov, položíš svoje tajomstvá, zložíš si bundu a vložíš si Oscara do svojej kuchyne,” povedal Jared, 42, povedal Entertainment Tonight Canada.

Fotograf: Headshot, Jared Leto cez Instagram

„Nepozerám sa na to však každý deň. Život pokračuje, “povedala Instyle.

Pozrite sa na dom Sydney vo vnútri Cate Blanchett.

Fotograf: Headshot, Headshot, Wikimedia Commons

Je to v jej kúpeľni, takže hostia „môžu mať tajne trochu [držať] a znova ju položiť späť,“ povedala. „… v podstate sa ho každý chce dotknúť, každý to chce držať a ísť„ Ó, môj bože “a„ aké je to ťažké? “, Hovorí Kate.

Fotograf: Headshot, Wikimedia Commons

“Myslím, že je tu aj najväčšia mama na svete z Deň matiek,” povedal.

Fotograf: Headshot, Via IMDB

Hollywood’s Darling Du Jour, Jennifer Lawrence, si zachováva cenu, ktorú získala za svoju vedúcu úlohu v príručke Silver Linings na vrchole klavíra svojich rodičov doma v Kentucky.

Fotograf: Headshot cez Wikimedia Commons

Za všetky akceptačné reči Kerfuffle, keď Gwyneth Paltrow získala najlepšiu herečku za svoju úlohu Viola de Lesseps vo filme Johna Maddena z roku 1998 Shakespeare In Love, Hollywood Star uprednostňuje, aby cena udržala preč.

Fotograf: Headshot, Gwyneth Paltrow cez Instagram

“Umožnil som jej držať ju rukojemníkov v Bostone namiesto vnuka,” uviedol. “Ukradol som to späť a kopal to z kancelárie do kancelárie.” Držal som si ho v pekných svetských miestach, na stoloch alebo poličkách, v mojej kancelárii vedľa môjho podpísaného basketbalu Celtics, klobúk Red Sox a fotografie mňa a Matt Clowning okolo hneď po tom, čo sme vyhrali. Bolo by pekné vyhrať za hranie; Som si istý, že moja práca v Gigli má výstrel! “

Fotograf: Headshot cez IMDB

Podľa The Guardian, najlepšia herečka Nicole Kidmanovej Oscara za hodiny teraz sedí na plášti svojich rodičov v Sydney.

Fotograf: Headshot cez Wikimeda Commons