Uncategorized

Integrácia Crestron podľa ovládacích prvkov vyrobených na mieru

Tu je sada troch videí z na mieru vyrobené Contol, ktoré ukazujú najnovšie integračné projekty pre inteligentné domáce osvetlenie a bezpečnostné systémy, ako aj Spotify Streaming Music Service. Vychutnajte si ďalšie dve videá nižšie.

Pomocou touchpanel Crestron na výber scény osvetlenia nálady ako súčasť systému Greenlight Crestron Greenlight. Ukazuje tiež, aké ľahké je vytvoriť na mieru vyrobené scény na osvetlenie nálady a okamžite si vyvolať na dotyk tlačidla.

Integrácia Crestron & Spotify – beta momentálne! Vyhľadajte a zahrajte si v podstate neobmedzené množstvo hudby od spoločnosti Spotify pomocou akéhokoľvek dotykového panela Crestron. Vyhľadajte umelcov/piesne a okamžite prehrajte alebo vytvorte zoznam skladieb. Revolúcia večierkov tým, že máte jukebox s hudbou pre všetkých! Najviac doplnok k zvukovému systému viacerých miestností.

Integrácia alarmového systému votrelca s Crestron Control SSystem. Riadiace systémy dodáva inteligentné nastavenie a možnosti rozrušenia okrem toho, že vykazovanie alarmu užívateľsky prívetivé…

Vlastné ovládacie prvky: Automatizovaný kanál YouTube Home YouTube

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka