Uncategorized

Tado ° predstavuje homekit kompatibilný múdry AC Manage V3+

Nemecká múdre vykurovacie firmy, Tado ° odhalila najnovšie vydanie V3+ ich múdreho ovládacieho prvku AC.

S hardvérom kompatibilným s HomeKit, ako aj s novou aplikáciou, Wise AC spravuje klimatizačné zariadenia, ako aj teplé čerpadlá na Wi-Fi, čím nahradí vaše infračervené diaľkové ovládanie.

To umožňuje jednotlivcom spoločnosti Apple Homekit integrovať svoj vzduch pomocou systému, ako aj vám umožňuje požiadať Siri o modifikačné teploty okrem pridania klimatizácie do vašich scén HomeKit, ako aj do automatizácií.

Rovnako ako v prípade termostatov spoločnosti V3+ Wise, aj nový Wise AC Manage tiež spolupracuje s asistentom Google a Amazon Alexa.

Súvisiace: Rozhovor podcastu s Paulom Hughesom z Tado

Zručnosť v oblasti pohodlia vzduchu dopĺňa rôzne funkcie, ako je geofencing, detekcia otvorených okien, prispôsobenie sa poveternostným podmienkam, ako aj dôkladné správy o energii, ktoré šetria energiu a zvyšujú pohodlie. Jednotlivci môžu tiež využívať múdre rutinu, ako aj nastavenia na minimalizáciu úrovne AC hluku, ako aj narušenia riadením rýchlosti ventilátora, ako aj času, keď je spustená.
Tí, ktorí si želajú mať úplnú automatizáciu, aby zvládli svoje podnebie v dome, sa môžu prihlásiť na zručnosť s automatickým asistentom za 2,99 GBP mesačne alebo 24,99 GBP ročne. Zručnosť okamžite nastaví vaše striedavé alebo teplé čerpadlo, keď je spustená geofencingom alebo detekciou otvoreného okna, namiesto toho, aby vám odoslala oznámenie.

Tado Smart AC Manage V3+ sa teraz ponúka za 89,99 GBP

2 064 recenzií

TADO ° WISE AC Spravovať V3+ – Digitálna klimatizácia Spravujte odkiaľkoľvek cez aplikáciu – ideálna teplota v každom priestore – ušetrite energiu – jednoduchá inštalácia – pracuje s Alexa, Siri a Assistant

Spravujte svoj AC odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Tado °, znížte spotrebu energie a ušetrite peniaze pomocou inteligentných funkcií tado °
Vždy sa tešíte z ideálnej teploty v akomkoľvek type priestoru s múdrym rutinou a udržiavajte zdravé podnebie doma
Ak nikto nie je alebo nebol zistený otvorené okno, aplikácia Tado ° vám pripomína, aby ste vypínali klimatizáciu prostredníctvom push správy

74,89 GBP

Nákup na Amazone

www.tado.com. : Ponúkané z Amazonu

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest1
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API