Uncategorized

Prípadová štúdia: Londýnsky múdry dom s Creston HD Audio Video & Illumination

Wise House Specialists, Custom Ovládače nás vezmú s jednou z ich pracovných miest v automatizácii Creston House v tejto krásnej londýnskej nehnuteľnosti…

Úplné zvukové video Crestron HD, ako aj kontrola osvetlenia

Tento senzačný dom MEWS má úžitok z celého zvukového video systému Creston Whole House. Crestron bezdrôtové ovládacie prvky umožňujú jednoduché riadenie všetkých úrovní osvetlenia v dome s osvetľovacími scénami, ktoré ponúkajú na stiahnutie nástennými klávesnicami, Apple iPads alebo Crestron MLX-3. Nastavenie scény je jednoduché – na iPadoch sú k dispozícii iba priestor, ako aj príslušné kanály osvetlenia sú uvedené, menia sa a uložte do jedného z tlačidiel scény. Nemohlo to byť jednoduchšie, napriek tomu používa značné množstvo kontroly. Kľúčové priestory majú úžitok z ručných diaľkových ovládacích prvkov Creston MLX-3, ktoré umožňujú jednoduchú správu priestoru-vrátane všetkých zdrojov AV, ako aj osvetlenia.

Výhody systému Crestron AV a osvetlenia

Distribučný systém Crestron Audio Video umožňuje klientom tešiť sa z ich hudobnej zbierky v akomkoľvek type priestoru domu, od bazénovej barovej oblasti po hlavnú spálňu. Ponúka sa množstvo hudobných tokov – umožňujú rôznym ľuďom počúvať rôzne veci – vrátane hudby iTunes, Spotify a Web Radio. Priestory sa dajú spojiť, aby sa vytvorili malé oslavy, ktoré sú vynikajúce, ak sa zábavné, ale tiež sa používajú každý deň v apartmáne hlavnej spálne pri pohybe medzi spálňou, obliekaním a podielom.

Zdroje videa HD sú podobne dobre distribuované-akýkoľvek typ televízora môže získať prístup k akémukoľvek typu zdroja, ktorý umožňuje klientovi začať si užívať film v obytnom priestore a pokračovať v užívaní v spálni. Centralizovaná Sky HD umožňuje klientom, aby sa tešili z ich zaznamenanej televízie kdekoľvek, kde sú v dome, zatiaľ čo vstupy CCTV umožňujú skontrolovať akýkoľvek typ vačky kdekoľvek v nehnuteľnosti. Rôzne priestory sa samozrejme môžu tešiť z rôznych zdrojov súčasne.

Vstupné platne v obytných oblastiach umožňujú pridanie hier alebo iných zdrojov do systému a tešiť AV prijímače v centralizovanom stojane. Táto univerzálnosť je rozhodujúca pre naše inštalácie; Štýlime naše systémy zo zeme rovnako ako všestranné a budúce dôkazy – musí byť vydaná nová herná konzola. Klient ju môže jednoducho zapojiť k nástennej doske – čo si nemusí žiadne preprogramovanie alebo úpravy systému.

Ovládacie prvky bezdrôtového osvetlenia Crestron

Spravovanie osvetlenia dodávky celé výhody – jeden stlačením tlačidla môže okamžite vyvolať úrovne osvetlenia v miestnosti s rôznymi úrovňami pre rôzne činnosti. Všetky scény sú úplne rovnako dobre naprogramované klientom, takže vylepšenia, pretože ročné obdobia alebo nároky sú ľahké. Vonkajšie osvetlenie obsahuje LED diódy zmeny farieb, čo umožňuje kúpanie domu v rôznych farbách pre rôzne príležitosti. Alarmový systém je úplne integrovaný do systému Crestron – nastavenie systému Systém prepína svetlá a AV vypnuté v budove, zatiaľ čo znepokojenie prináša v nočných hodinách konkrétne svetlá.

Tento dom je obzvlášť špeciálny, pretože využíva odrodu novej Creston Wireless Dimmers (dom bol zakúpený so štandardným zmeneným systémom osvetlenia, takže opätovné zapojenie by bolo nepraktické a drahé). Bezdrôtové stmievače Crestron nahradia prepínače svetla, ktoré umožňujú značné množstvo všestrannosti, zatiaľ čo – zásadne – umožňujú úplnú integráciu.

Žiadny iný bezdrôtový stmievací systém neumožňuje túto úroveň správy-scény môže klient rýchlo zmeniť pomocou aplikácie IPad vyrobeného na mieru. Pri výbere priestoru v režime nastavenia scény sú kanály osvetlenia reprezentované stĺpcovými grafmi – nastavenie scény je také jednoduché ako stmievanie kanálov nahor, ako aj dole, až kým sa neobjaví ideálny náraz, ako aj stlačením, ako aj podržaním tlačidla scény . Uloženú scénu je potom možné pripomenúť z klávesníc osvetlenia v miestnosti, iPad alebo vreckového diaľkového ovládača MLX-3. Kľúčovky bezdrôtového osvetlenia dokonca spravujú zvukový objem v priestore okrem motorizovaných žalúzií. Skutočne univerzálna možnosť, ako aj vynikajúca pre dodatočnú dodatok!

Krásny dom vylepšený systémom automatizácie Crestron House

The whole house benefits from the Crestron system – illumination shows the house off at its finest whilst the completely integrated AV system removes unnecessary clutter from spaces whilst using significant amounts of functionality. The system does all this whilst boosting comfort as well as improving the aesthetics of the home.

Crestron Wireless illumination Throughout

7 x HD video Zones

2 x surround noise Rooms

7 x Stereo Audio Zones

iPad & iphone Control

Security & CCTV integrationTento príspevok bol vydaný láskavým povolením vlastných ovládacích prvkov.

Vlastné ovládacie prvky
020 3012 0321
www.customControls.co.uk

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest3
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka