Uncategorized

Bluetooth CableJive Dockboss Air prináša hudbu späť do vášho 30 pinového doku

Apple’s Move z 30 pinov do nového konektora blesku vás môže spustiť nejaké zdesenie, ak ste investovali do pekného doku reproduktorov. Cieľom Dockboss Air je vyriešiť tento problém. Bezdrôtový hudobný prijímač pre iPod, ako aj doky iPhone, odkazy na smartfóny Apple (a Android), tablety, ako aj počítače, ako aj lúče vašej hudby do vášho obľúbeného reproduktora…

Žiadne káble. Odstráňte zvuk. jednoduché použitie. Iba jeden bitový adaptér, ktorý z telefónu prijíma bezdrôtové pripojenie, ako aj pre streamy zvuku do doku reproduktora. Dockboss Air Links s predbežným 5 (30-kolíkovým) zvukovým dokom a prijíma zvuk z telefónu, tabletu alebo notebooku.

Úžasne odstráňte zvuk, obrovský hlasitosť a pracuje s každým zariadením Bluetooth. Android, iPhone, Windows, všetci ich. Áno!

Dockboss Air je bezdrôtový zvukový prijímač, ktorý sa pripája k akémukoľvek typu prístavu reproduktorov Pre-ifone 5. Váš gadget s podporou Bluetooth sa plynulo spája s Dockboss Air, takže máte svoju hudbu z telefónu alebo tabletu-až 33 stôp ďaleko.

Ľahké, ako aj malé, Dockboss Air prechádza vysokokvalitný hluk s bezdrôtovým pripojením z akéhokoľvek typu gadget, ktorý podporuje protokol Bluetooth AD2P, ktorý v súčasnosti robí väčšina gadgetov. Dockboss Air je kompatibilný s väčšinou dokovacích staníc pre iPod, iPad alebo iPhone vrátane Bose Sounddock, IHome, ako aj s akýmkoľvek ďalším typom, ktorý ste si vybrali na nákup.

Spárovanie bez kódu, super jednoduché nastavenie. Stačí kliknúť na Dockboss Air v ponuke Bluetooth. Máme tiež „ľahké tlačidlo“. No, ani nie. Ak chcete začať využívať Dockboss Air, budete vyžadovať nasledujúce: 1) Pripojte Dockboss Air do doku reproduktora. 2) V ponuke Bluetooth v telefóne vyberte Dockboss Air. 3) Prehrajte hudbu.

CableJive.com: Ponúkané z Amazonu

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka