Home & Living

ENIO Online Energy Tracking Plus pozýva na osobné Alpha

Endio Energy Administration je nová začínajúca spoločnosť, ktorá pracuje na metódach na zníženie spotreby energie. Rozhovorili sme s spoluzakladateľom spoločnosti Enio, Nickom Franklinom, presne o tom, ako podnikanie došlo, čo táto služba ponúka, ako aj kam smeruje v budúcnosti. Navyše máme prihrávky priamo na osobný alfa Enio pre 20 automatizovaných návštevníkov domu – skontrolujte sa, ako aj skontrolujte špeciálny odkaz nižšie.

Ahoj Nick, môžeš nám povedať niečo o svojom pozadí? – Pomohol som webovým inováciám v rôznych funkciách od produktu, ako aj v susedskej správe po rozvoj podnikania. Mojím primárnym nadšením je výroba nových a rušivých výrobkov, o ktorých ľudia nadchnú. Moji dvaja spoluzakladatelia sú tiež z inovačného trhu, ako aj z Londýna, jeden pochádza z inžinierskej strany a má veľké skúsenosti s budovaním škálovateľných webových riešení, druhý obchodný chlapík s tonou skúseností s technológiou Podniky tu, ako aj v USA.

Ako presne tak vznikol Enio? – Traja zakladatelia spoločnosti Enio mali v dome už nejaký čas spoločnú úrokovú mieru pre efektívnosť energie. Existuje mnoho metód na dosiahnutie energeticky efektívneho domova, ale cítime, za predpokladu, že naše zázemie, ako aj záujmy, ktoré môžeme mať najpredávanejší tým, že vyrábame nové technológie zamerané na splnomocnenie ľudí na riadenie, skríning a zníženie ich spotreby energie v domácnosti. Je to všeobecne držaný názor, ako aj ten, v ktorý veríme, že je potrebné presne pochopiť, ako presne spotrebúvate energiu, aby ste presne pochopili, ako presne znížiť spotrebu.

Súhlasíme. Môžete teda vysvetliť, čo je presne Enio? – Enio je služba, ktorá vám pomáha skríning a znížiť náklady na energiu domu. Enio pre presne to, koľko energie konzumujete, buď okamžite s prepojeným online monitorom, alebo prostredníctvom zadávania údajov o glukomeroch. Spoločnosť Enio potom využíva tieto informácie spojené s niektorými podrobnosťami o vašom dome, aby vám poskytla presné a užitočné návrhy, ako presne zefektívniť váš dom.

Enio likewise tracks the ‘complete loop’, so each time you make a physical modification (e.g. upgrade your fridge), or behavioural modification (start air drying your clothes), we track the effectiveness of each modification on your bottom line usage as well as náklady. Tieto údaje sa potom vrátia späť do databázy spoločnosti Enio, takže sa systém učí a poskytuje oveľa lepšie a presnejšie návrhy pre všetkých členov spoločnosti Enio.

Kliknutím pre verzie v plnej veľkosti

Znie to skvele, avšak presne koľko stojí služba? – Je to úplne zadarmo, chceme, aby prospel každý dom. Funguje však najlepšiu s kompatibilnou online obrazovkou, ktorá vymení niekoľko quid, hoci niektorí dodávatelia energie (E-On) ich teraz poskytujú klientom zadarmo. Ak nemáte online obrazovku, môžete vždy prejsť do čítania meračov manuálne – rovnako ako predstavíme funkciu, ktorá vám pošle e -mailom v intervaloch, ktoré vám pripomínajú nové čítanie (táto funkcia bude voliteľná ).

Dobre, tak aký hardvér podporuje Enio zachytávanie údajov? – V súčasnosti podporujeme iba CurrentCost ENVI (spojené s dátovým káblom, ako aj s nejakou bezplatnou softvérovou aplikáciou systému Windows, ktorú poskytujeme). V nadchádzajúcich mesiacoch pridáme podporu pre mnoho ďalších gadgetov. Obzvlášť uvažujeme o gadgetoch, ktoré sa priamo spájajú s webom prostredníctvom smerovača (napríklad v novom moste CurrentCost), čo obchádza požiadavku na počítač. Rovnako máme jednoduché rozhranie API, ktoré umožňuje členom s kódovacími zručnosťami zadávať svoje hodnoty meračov okamžite pomocou akéhokoľvek typu systému, ktorý si vyberú.

Môžu to automatizovaní návštevníci domu nastaviť všetko sami? – Áno, len naznačujete na www.enio.co.uk – práve teraz sme vo fáze „súkromného alfa“, čo znamená, že musíte zadať svoju e -mailovú adresu a potom čakať na pozvanie. Toto je dočasné určenie, keď pracujeme na akýchkoľvek problémoch zo systému, ako aj privádzame službu do bodu, že je pripravený na masový trh. Skutočne chceme získať komentáre od čo najväčšieho počtu ľudí, najmä tých, ktorí už uvažujú o tejto oblasti, ako sú návštevníci automatizovaného domu. Ak by ste chceli vziať systém na roztočenie, choďte do svojho e -mailu na našom webe alebo vyskúšajte nižšie pre jednu z 20 pozvánok zadarmo.

Vďaka, tak čo zastáva budúcnosť pre Enio? – Sme presvedčení, že Enio má potenciálneho mať skutočný vplyv na energetickú efektívnosť domov vo vynikajúcej Británii. Naším cieľom sme skončili tým, že sme najlepším miestom na zvládnutie vašej energie, ako aj o radu, ako presne znížiť vašu spotrebu. Dúfame, že vyvinie službu, ktorá sa pravidelne využíva každý dom vo Veľkej Británii, ako aj zase má pozitívny vplyv na vrecká našich používateľov akoRovnako ako prostredie každého.

Ďakujeme, že ste odpovedali na naše obavy Nick! – Ďakujem Mark, chceli by sme poskytnúť 20 pozvánok na automatizovanú čítačku domu, jednoducho využite tento odkaz na e -mail s „automatizovaným domovom“ v predmete predmetu, aby ste mohli pozvať.

Enio.co.uk: Kúpte si súčasný výdavkový merač pre Enio: Ostatné energetické merače

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka