Uncategorized

Gear: Potrebná cestovná technológia, ktorú nikdy neopustíme dom bez

, sme práve späť z cesty do New Yorku a je to veľká šanca na podanie, ako aj zdieľať všetok súbor, ktorý s nami prinesieme pri cestovaní. .

Často končíme s menej ako toto, ako aj niekedy aj z technológie, je jedným z dôvodov dovolenky v prvom rade, avšak to bol 4-up transatlantický úder, takže čokoľvek sa s nami stalo s nami na jazdu .

Niektoré z týchto výrobkov s nami cestujú už niekoľko rokov, zatiaľ čo iné sú vylepšenia alebo novšie verzie niektorých starých obľúbených položiek. Takže tu je automatizovaný dom navrhovaný technológia cestovania / dovolenky.

Mifi

Najlepšie 3 veci, ktoré nedokážeme, bez cestovania? Údaje, údaje, ako aj údaje.

Náš najnovší Mifi je Huawei E5372, ktorý je jednotkou 4G LTE. Okrem podpory oveľa rýchlejších bunkových odkazov ako náš predchádzajúci model podporuje simultánne pripojenia WiFi s až 10 gadgetmi (od 4 na našej starej jednotke), čo sa rýchlo vysporiada s dvoma gadgetmi na členstvo v domácnosti, ktorý potrebujeme. Podporuje rýchlosti 4G v mnohých Európe a 3G v USA.

Väčšina mobilných operátorov naďalej drží svojich klientov na svojich cestách. Pre mnohých z nás je čas, ktorý skutočne budete vyžadovať tieto mapy na vašom smartfóne, keď ste stratení v cudzej krajine. Mnohí z nás sú však príliš vystrašení na to, aby sa zapínali dáta, aby sa obávali, že sa vráti dom do významného návrhu zákona.

Našťastie tri SIMS fungujú na svoju vynikajúcu službu „Feel Home“, čo znamená, že naše údaje stoja rovnaké v USA (alebo v Írsku, Španielsku, Francúzsku alebo v mnohých ďalších krajinách), ako sa vyskytuje vo Veľkej Británii (v súčasnosti 15 GBP mesačne za 10 GB zmluva alebo približne 20 GBP za 3 GB na PAYG).

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Huawei E5576, Feline 4, prenosné 4G nízke výdavky Wi-Fi, Roams vo všetkých svetových sieťach, autentické UK …
9 353 recenzií
42,99 GBP
Nákup na Amazone

USB batéria

Za posledných pár rokov sme vyhodnotili skôr niekoľko batérií USB na automatizovanom dome.

Keď sa tieto batérie stávajú oveľa výraznejšími, ich výkonnosť zvyšuje a sú tiež lacnejšie.

Tento dizajn ANKER 2. generácie Astro E4 je systém 13000 mAh s dvoma 3AMPovými portami, ako aj jednotkou, ktorú s nami prinášame najviac.

Je to málo, ako aj ľahké (363 g) na to, aby bolo rýchlo mobilné, ale môže za to, že je to aj 5 alebo 6 -krát 5 alebo 6 -krát pre iPhone 5s), okrem toho, ako aj ďalšie tablety, ako aj ďalšie tablety.

Ale na výletoch, ako je tento, je jeden z najlepších využívaných, ktoré máme pre ňu ako zdroj energie pre MIFI vyššie.

Žije v našom batohu (pozri nižšie), keď prinášame náš vlastný mobilný bezdrôtový prístupový bod bez toho, aby sme sa počas dlhých časov objavovania dni trápili, keď sa nám dotýkajú šťavu.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Hetp Power Bank, prenosná nabíjačka 25800 mAh [najnovší čiernoberovaný dizajn] Banky s vysokou kapacitou s …
6 938 recenzií
26,99 GBP
Nákup na Amazone

Mini smerovač

Keď sme vo vašom dome, tento bit ASUS WL-330N3G Router je iba mágia.

Najprv sme to vyhodnotili o pár rokov späť, ako aj to je multifunkčná otázka 6-v 802.11n, ktorá môže sedieť v dlani.

Medzi jeho úlohy patrí smerovač, prístup k bodu, univerzálny opakovač, adaptér Ethernet, hotspot a zdieľanie 3G.

Pre nás veril, že je to schopnosť znovu podieľať jeden platený účet Wi-Fi na miestach, ako sú letiská (alebo hotely, ktoré stále znamenajú, že za prístup za prístup) je tak neoceniteľný.

Stručne povedané, pripojí sa k bezdrôtovej sieti s prihlásením na účte plateného účtu a potom si vytvorte vlastnú osobnú WLAN pre vašu domácnosť, aby sa pripojil, ako aj zdieľanie vo všetkých svojich zariadeniach.

Žiadny cestný bojovník by nemal byť bez tohto.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
GL.INET GL-MT300N-V2 (MANGO) Bezdrôtové prenosné prenosné prenosné VPN Travel Router, Mobile Hotspot vo vrecku, …
6 962 recenzií
33,00 GBP
Nákup na Amazone

Rozšírenia a kábel USB

Night Falls, ste späť na základni, ako aj všetky vyššie uvedené potreby nabíjania. Hotely notoricky nikdy nemajú dostatok zásuvkových zásuviek, ako aj zriedka na najlepšom mieste.

Prinášame dosku s predĺžením 4 gangov plus trojitý adaptér na zapojenie čokoľvek. Ďalšou výhodou v tejto konfigurácii je, že potrebujete iba jeden adaptér cestovného zákroku v USA alebo Európe. Všetka vaša druhá súprava sa len pripojí k doske (kontrola programu, ktoré sú tieto produkty, ktoré majú poplatok, sú 110-240V).

Pre niekoľko nočných výletov jednoducho zabalenie dlhej rozšírenej káblovej televízie USB môže byť všetko, čo požadujete, ak chcete, aby si váš smartphone nabíjal na posteli.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Anker Extension Olovo s 2 portmi USB, ako aj 4 zásuvky na steny, Power Strip s nabíjaním USB, ako aj nárast …
1 090 recenzií
16,99 GBP
Nákup na Amazone

Nabíjačka USB

Opäť som v posledných rokoch využil a vyhodnotil som skôr niekoľko nabíjačiek USB.

Ale mojím súčasným elektrónovým opätovným vyplnením možnosti je nabíjačka USB USB 6-port 60 W. Tento najnovší systém využíva svoju „technológiu PowerIQ“ na nájdenie gadget, aby mohol nastaviť svoj port USB tak, aby poskytoval čo najrýchlejší poplatok, ako je to možné, so svojimi 2,4 AMP na port alebo celkovo 12 ampérov.

Cestoval do USA a má 100-240 voltový rozsah vstupu.

Rast nabíjania USB za posledných niekoľko rokov bol vynikajúci na zníženie množstva nabíjačiek a vedúcich, ktoré požadujete na zvládnutie cesty. Rodinné iPady, ako aj iPhone okrem MIFI, USB batérií a slúchadlá, z tejto jednotky môžu byť nabíjané všetky.

Takže ak by to bola hydina, je k dispozícii v vedre, nie preto, že je veľká, avšak kvôli jej schopnosti uspokojiť celú skupinu. Tak choďte s touto nabíjačkou „rodinnej veľkosti“.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena1
Nabíjačka AXIULOO USB nabíjačka, 3-balíčka 2.1a/5V Dvojitá port USB napájací adaptér sieťový nabíjací adaptér na nabíjanie …
4 178 recenzií
9,34 GBP
Nákup na Amazone

iPhone

Je to samozrejmé, ale môj smartphone je, že je to môj jediný najdôležitejší kúsok technológie.

Je to ten, ktorý je vždy so mnou, ako často jediný, ktorý vyžaduje, pretože sa zvyšuje rozsah talentov. To mi umožňuje skontrolovať späť na dome CCTV, keď sme preč.

Tip: Dajte svoj domový smerovač na starý mechanický časovač, aby sa každú noc reštartoval, aby ste zabránili nepríjemnostiam, keď ste preč.

Práve tu nie je nič viac (môžete si skontrolovať, či sa mi to skoré veríte).

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Apple iPhone 13 (128 GB) – modrá
805 recenzií
719,00 GBP
Nákup na Amazone

Slúchadlá

Zdá sa mi, že mám skôr niekoľko slúchadiel pre rôzne pracovné miesta.

Takže som sa nedávno rozhodol hľadať jediný pár, ktorý by bol schopný zvládnuť mnoho funkcií, ktoré potrebujem.

Keď sa to týka hudby, páči sa mi kombinácia žánrov, aj keď počúvam oveľa viac elektronickej hudby ako čokoľvek iné, takže sa mi skutočne páči ten teplý zaokrúhlený basový hluk (bez toho, aby celá vec preťaženia preťaženia bahna bahna).

Takže som nedávno kúpil bezdrôtové slúchadlá Jabra Revo. Sú to sada slúchadiel Bluetooth, ktorá sa priblíži k tomu, že slúži všetkým mojim potrebám. Dodávaný 3,5 mm konektor môžete použiť aj na káblovú televíziu Jack aj pre lietadlo. Zahŕňajú dotykové ovládacie prvky na boku pre objem, ako aj navigáciu a hluk, iba metódu, ktorá sa mi páči em. Vyvinutý v mikrofóne umožňuje značku a tiež telefonovať.

Pozrite sa na moje vyhodnotenie týchto slúchadiel.

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Jabra vyvinúť 65 bezdrôtových stereofónnych náhlavných súprav-slúchadlá s licenciou Microsoft s dlhotrvajúcimi …
2 745 recenzií
102,11 GBP