Uncategorized

Aplikácia Voicer Android prináša hlasové príkazy do Control4

Tu je nová aplikácia pre Android pre každého jednotlivca s nastavením automatizácie Control4 House Automation. Podrobnosti sú zatiaľ trochu útržkovité, ale existuje krátky FAQ a dizajnér pracuje na videu, aby demonštroval svoje schopnosti. Aplikácia potrebuje Android v4.0 alebo neskôr, ako aj tu je bezplatná verzia plus verzia Pro za 6,70 GBP (9,99 dolárov).

Voicer je aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať systém automatizácie House Control4 z telefónu s Androidom s prírodnými hlasovými príkazmi, ktoré definujete! Okrem tejto aplikácie musí byť motorista nainštalovaný a nakonfigurovaný vo vašom systéme Control4. Motorista je bezplatný a ponúka na stiahnutie. Nie som zodpovedný, ak vám vaše obchodné zastúpenie účtuje sťahovanie, ako aj nastaviť vodiča. Obchodné zastúpenia Control4 si vyhradzujú ideálny poplatok pre nastavený motorista, ako aj konfigurácia.

Voicer bezplatný v obchode Play Store: Voicer Pro On Play Store: GhcTim.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka